Nowości

Konkurs! Rozwiązanie KONKURSU! Nagradzamy!?

13.07.2021

Drodzy! Konkurs dobiegł końca!

Na samym początku bardzo dziękuję za tak chętny udział w konkursie!? Ogromnie się cieszę z Waszych postępów i z wielką przyjemnością czytałam Wasze historie? Wszyscy możecie czuć się zwycięzcami chociażby dlatego, że uczyniliście ogromne postępy w matematyce! I nawet ją polubiliście!;) Opis na czym polegał konkurs i regulamin dostępne są tutaj.

Decyzja kogo nagrodzić, nie była łatwa. Z tego powodu nagrodzonych będzie więcej niż przewidywałam na początku:)

Pierwsze miejsce z nagrodą zniżki o wartości 100 zł na dowolny Kurs z mojej strony otrzymuje ItsMari🙂 Marika napisała taką opinię:)

Drugie miejsce zajmuje Marcin Działdowski, który odważył się nagrać opinię w formie video! Konkurs przewidywał też taką możliwość:) Marcin otrzymuje bon o wartości 50 zł:)

https://youtu.be/n5Y5NrYVjCo

Trzecie miejsce zajmują 2 osoby:) Basia Habieda oraz Trolek Matoeki🙂 Gratulacje Kochani! Do Was trafia w nagrodę bon o wartości 50 zł:)

Basia napisała:

„Rok 2020 – to właśnie w tym roku znalazłam ten kanał na YouTube. Od czwartej do szóstej klasy matematyka nie sprawiała mi problemu. Nigdy się jej nie uczyłam bo na lekcji w zasadzie wszystko wiedziałam. W siódmej klasie gdy już powoli zaczynałam się przygotowywać do egzaminu nagle zdałam sobie sprawę, że nie umiem podstaw. W tamtej chwili zrozumiałam, że muszę to zmienić. Moja mama próbowała mnie uczyć ale nauka z rodzicem jest bardzo ciężka dlatego też postanowiłam poszukać swoją „deskę ratunku”. I się udało… Znalazłam to co potrzebowałam. Kanał Skuteczne Korepetycje. Gdy obejrzałam pierwszy film wiedziałam, że to jest to czego bardzo potrzebuje. Moja mama także się ucieszyła bo od tego czasu nie musi mi pomagać w matematyce bo jeśli czegoś nie umiem, nie rozumiem od razu oglądam filmy na tym kanale i od razu wszystko staje się prostsze. Bardzo podoba mi się to, że wszystko jest tłumaczone po kolei i powoli. Nieważne, że są to rzeczy dla niektórych proste ale innym mogą sprawić poważny problem. Dlatego też ten kanał jest świetny dla wszystkich. Ósmoklasistom gorąco polecam pewniaki do egzaminu i wszystkie lekcje powtórkowe przed egzaminem. To właśnie dzięki nim zapoznałam się z moimi brakami i podszlifowałam umiejętności z zakresu matematyki. Próbne, które odbywały się na kanale były strzałem w dziesiątkę. To dzięki nim zobaczyłam jak mogą wyglądać zadania na egzaminie i jak „stoję z czasem”. To była wielka przyjemność korzystania z tego kanału. Z egzaminu uzyskałam 92%. Jestem z siebie dumna bo wiem, że bardzo dużo czasu poświęciłam na nauce. Zajęłam też 1 miejsce w wojewódzkim konkursie z matematyki, co było dla mnie wielkim osiągnięciem. To pokazuje, że ten kanał naprawdę jest potrzebny bo to właśnie dzięki niemu możemy się rozwijać i spełniać swoje marzenia. W dużym stopniu jest to pani zasługa za co bardzo dziękuję. Już zakupiłam sobie kurs do liceum i z nich korzystam. Jest świetny i na pewno do matury pozostanę i będę przygotowywać się razem z panią. Dziękuję jeszcze raz za wszystko i gorąco wszystkich zachęcam do zapoznania i obejrzenia tego kanału.”

Trolek napisał:

„Już ponad rok temu znalazłem kanał Pani Pauliny, szukając „pewniaków” na egzamin ósmoklasisty. W tym roku skończyłem pierwszą klasę Liceum o profilu matematycznym. Po nowym roku zaopatrzyłem się w kurs do matematyki rozszerzonej. Jest to na prawdę dobrej jakości inwestycja, przede wszystkim dlatego że zawiera cały materiał z zakresu rozszerzonego w jednym miejscu. Matematyka w ciągu tego roku stała się powoli moją pasją. Zacząłem na własną rękę, korzystając z materiałów na YouTube oraz z Kursu przerabiać szybciej niż w szkole kolejne tematy. Stwierdziłem że spróbuję zrobić maturę z matematyki, która odbyła się w tym roku i po przeliczeniu punktów wyszło mi ok. 91% – z czego pomyłki były tylko w zadaniach zamkniętych, wszystkie zadania otwarte rozwiązałem poprawnie :). Uważam że postęp jaki udało mi się zrobić w ciągu ostatniego roku jest baaardzo duży, jeszcze na początku tego roku, kiedy nie interesowałem się aż tak bardzo matematyką, zadania na dowodzenie uważałem za bardzo trudne i wręcz czasem dziwiłem się jak można wpaść na takie rozwiązanie. Teraz większość dowodów algebraicznych nie sprawia mi problemów, przy tym pomocny był film o rozwiązywaniu właśnie takich zadań. O ile z zakresu podstawowego miałem sporo materiałów w internecie do samodzielnej nauki, tak z rozszerzenia nie było filmów, w których jest prezentowana cała potrzebna wiedza. Dlatego kurs, który posiadam jest bardzo pomocnym narzędziem.”

Ponieważ opinii było naprawdę sporo, chciałabym nagrodzić jeszcze kilka osób nagrodami wyróżnienia:) Osoby te otrzymują zniżkę 10% na wybrany przez siebie Kurs:)

Nagrody wyróżnienia otrzymują:

Diament

„Moje doświadczenia z kanału skuteczne korepetycje są takie że poprawiłem swój wynik z egzaminu ósmoklasisty próbnego w maju na 10 % więcej dzięki robieniu tych specjalnych livów dla ósmoklasisty były tak wytłumaczone wszystkie tematy od A do Z dzięki tymi filmami i kontaktem z panią która prowadziła te wspaniałe darmowe zajęcia do egzaminu ósmoklasisty moim zdaniem pomogło mi to dużo i dzięki tej pani też zakupiłem kurs matematyczny który też dużo pomógł mi przygotować się do egzaminu ósmoklasisty – zdałem na wynik 48 % . Polecam kursy , filmy i tą cudną panią z tego kanału skuteczne korepetycje ! Pozdrawiam”

Piotr Wabnic

Erno Siwiec

„CHCE SERDECZNIE PANI PODZIĘKOWAĆ ZA PANI POŚWIĘCENIE I DAR przekonywania do nauki ,KTÓRYM mnie pani OBDAROWAŁA!

Zacznijmy od początku nauki matematyki .W 7 klasie miałem same dwójki z matematyki przez złośliwą i surową panią ,lecz gdy zacząłem panią oglądać poradniki itp zrozumiałem ,że matematyka nie musi być tak trudna i zacząłem ją wchłaniać jak gąbka i przez panią zacząłem zbierać piątki i czwórki jak jabłka !JUŻ w ósmej klasie zacząłem rozumieć pani idee matematyki !Gdy podszedłem do egzaminu ósmoklasisty z matematyki z pełnym luzem i pewnością powodzenia .Nie stresowałem się ,bo wiedziałem ,że pani nade mną czuwała i trzymała za mnie kciuki! Przez pani poświęcenie do mnie i do innych napisałem egzamin na 60% .Wiem ,że nie jest to zadowalający wynik, ale jak na rok pracy to i tak dużo!DZIĘKUJE!JESZCZE RAZ!”

Kasia Kilian

„Z Panią Pauliną do egzaminu się uczyłam
Swoją wiedzę z matematyki poszerzyłam
Chętnie co środę lajwy oglądałam
Coraz mniej błędów w zadaniach popełniałam
Próbne arkusze rozwiązywałam
Swoje postępy ciągle monitorowałam
Kurs o potęgach i pierwiastkach ukończyłam
Na egzaminie 92% punktów zdobyłam ?
Swojej przygody z matematyką jeszcze nie skończyłam
Do klasy mat-geo-ang trafiłam
Za wszelką pomoc Pani dziękuję
Zdobytej wiedzy nie zmarnuję ☺?
I w taki sposób konkurs, a w zasadzie jego kolejna edycja dobiegła końca. Wszystkim nagrodzonym oraz wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie bardzo serdecznie dziękuję i gratuluję!
Aby skorzystać z bonów wystarczy napisać do mnie maila z wybranym Kursem, na który chcielibyście go przeznaczyć:)
Konkurs przebiegł bardzo sprawnie i dziękuję Wszystkim za opinie, nawet tym, którzy nie wzięli w nim udziału ale ocenili Kursy, z których korzystali:)
Konkurs.

Ostatnio na blogu

12.07.2024
Już prawie... 70%

Darmowy trening jak zdać egzamin ósmoklasisty na ponad 80%

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach skutecznekorepetycje.com. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera. Administratorem danych osobowych będzie Paulina Miś. Szczegóły: polityka prywatności

Już prawie... 70%

Darmowy trening jak zdać maturę na ponad 80%

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach skutecznekorepetycje.com. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera. Administratorem danych osobowych będzie Paulina Miś. Szczegóły: polityka prywatności

Już prawie... 70%

🔥 Wspólne rozwiązywanie próbnego arkusza do matury z matematyki

🔥 Arkusz próbny do pobrania

🔥 Przydatne wzory, których nie ma w tablicach maturalnych

🔥 Darmowe szkolenie jak zdać poprawkę z matmy bez stresu i korków na ostatnią chwilę

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach skutecznekorepetycje.com. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera. Administratorem danych osobowych będzie Paulina Miś. Szczegóły: polityka prywatności