Nowości

Jak w przygotowaniu się do matury z matematyki pomoże ci Matematyczny Kurs Maturalny online?

01.04.2020

Czy marzyłeś kiedyś o tym, żeby przy Twoim boku podczas nauki do jakiegokolwiek przedmiotu stał nauczyciel, gotowy odpowiedzieć na każdą Twoją wątpliwość? I nieważne czy uczysz się rano, czy w nocy – mógłbyś się do niego zwrócić z każdym matematycznym problemem? Czymś podobnym jest Matematyczny Kurs Maturalny online – kurs jedyny w swoim rodzaju.

Co czyni Matematyczny Kurs Maturalny online tak wyjątkowym? Czy nie jest to kurs maturalny jak każdy inny?

Jeśli lubisz oglądać (a kto nie lubi:D) zobacz film, ale jeśli wolisz wersję pisaną, przeczytaj artykuł do samego końca. Czeka tam na ciebie całkowicie bezpłatny dostęp do wersji DEMO kursu.

Sam zdecyduj czy Matematyczny Kurs Maturalny online to coś dla ciebie, ale zanim to nastąpi najpierw weź pod uwagę pewne fakty.

Dostęp do kursu otrzymujesz już chwilę po zakupie, masz dostęp do specjalnej platformy z lekcjami przez 24h/dobę – 7 dni w tygodniu. Co to dla Ciebie oznacza? Możesz się przygotować do kartkówki czy sprawdzianu nawet z dnia na dzień.

matematyczny kurs maturalny online

Jak zbudowany jest Kurs?

Kurs składa się z dokładnie 100 wyjątkowych lekcji, więc chcąc się przygotować z danego tematu, po prostu wybierasz daną lekcję nie musząc przerabiać od razu całego działu – oszczędza to twój czas i uczysz się tego, czego potrzebujesz na dany moment. Wyobraź sobie, że chcesz nauczyć się równań kwadratowych albo działań na pierwiastkach. Dzięki temu, że kurs ma aż 100 odrębnych lekcji, możesz uczyć się wyłącznie tego tematu, który chcesz a nie musisz oglądać wideo z całego działu, np. o funkcji kwadratowej, czyli w praktyce – nauka zajmie ci godzinę, a nie 5. Duża oszczędność czasu, prawda?

Zadania zawarte w kursie są starannie przemyślane i ułożone tak aby rozwinąć Twoje logiczne myślenie i abyś na maturze potrafił rozwiązać te i o podobnej treści. Układane są one w oparciu o matury z poprzednich lat – istnieje więc baaaardzo duża szansa, że trafisz na podobne na swojej maturze co przełoży się na twój dobry wynik. Kursanci bardzo często po maturze mówią: „O to zadanie przecież było na kursie”, „Ooo podobne też robiłem”. Dzięki czemu matura nie jest dla nich tak stresująca.

Co jeśli masz braki z wcześniejszych lat?

Przy każdej lekcji wszystko jest dokładnie tłumaczone, więc nawet mając braki z wcześniejszych lat – ze wszystkim sobie poradzisz. Kurs ten zawiera nawet przypomnienie z działań na ułamkach oraz z kolejności wykonywania działań. Prawda, że może się przydać? Co z tego, że potrafiłbyś stosować wzory skróconego mnożenia skoro na lekcji nie byłoby przypomnienia o tym jak potęgować pierwiastki? Czy nie czujesz się sfrustrowany, kiedy oglądasz jakieś wytłumaczenie zadania np. na YouTube i zastanawiasz się „Skąd to się wzięło?” „Jak mam do tego dojść?”. Tutaj nie ma takiego ryzyka bo wszystko tłumaczę ci ze szczegółami, często na kilka różnych sposobów. Do ciebie należy decyzja, który sposób jest dla ciebie najłatwiejszy do zastosowania i ten właśnie stosujesz. Moim zadaniem jako twojego nauczyciela jest pokazanie Ci kilku dróg jak dojść do danego celu, pokażę ci wszystkie haczyki i pułapki jakie mogą na ciebie czekać ale to ty sam wybierasz który sposób jest dla ciebie najbardziej odpowiedni. Dzięki temu, że nie masz narzuconego sposobu z góry jak to jest często w szkole –  a sam go wybierasz – szybko nauczysz się tej metody, bo jest dla Ciebie najłatwiejsza do zrozumienia. To baaaardzo przyśpiesza proces nauki.

Cały kurs wypchany jest po brzegi różnymi trikami w jaki sposób coś najszybciej zapamiętać, co może ci się mylić i jak temu zaradzić, jakie są łatwiejsze i krótsze sposoby na wykonanie niektórych zadań czego nie poznasz w szkole! Czy wiesz, że podręczniki do nauki matematyki zazwyczaj nie uczą najprostszych technik jak rozwiązać dane zadanie? Dlaczego? Nie wiem, ale wiem, że uczniowie baaardzo często pytają mnie: „Dlaczego w szkole nie uczą tak tego robić? Przecież takie to jest takie proste!”. Nie wierzysz? Zobacz jak prosty jest do zrozumienia np. ciąg arytmetyczny Ufam w to, że ty również po oglądnięciu kilku lekcji kursu napiszesz mi to samo w wiadomości.

Przy każdej lekcji czeka na Ciebie plik pdf z najważniejszymi informacjami z danego działu, zadaniami do samodzielnego rozwiązania oraz odpowiedziami i różnymi wskazówkami, które ułatwią Ci dojście do prawidłowej odpowiedzi. Wyobraź sobie, że kilka dni przed maturą chcesz powtórzyć sobie najważniejsze informacje ze wszystkich działów. Czy będziesz wtedy oglądał każdą lekcję? Na pewno nie, nie wystarczyłoby Ci czasu. Ale wtedy możesz usiąść wygodnie w fotelu i przeglądnąć sobie wszystkie materiały tekstowe które są zawarte w kursie, gdzie masz wyłuszczone najważniejsze rzeczy z danych działów. Mając przed sobą te kilkanaście ściąg które zawierają samą esencję tego, co musisz wiedzieć powtórka do matury do łatwizna i zajmie ci bardzo mało czasu.

Skąd będziesz wiedział jakich wzorów używać?

Podczas nauki na większości lekcji pokazuję ci gdzie znaleźć dany wzór w tablicach matematycznych które będziesz miał na swojej maturze. Dzięki temu na prawdziwym egzaminie maturalnym z łatwością będziesz się nimi sprawnie posługiwał. Wyobraź sobie że siedzisz na maturze, wiesz że robiłeś kiedyś podobne zadania ale zupełnie nie wiesz gdzie znaleźć wzór, który by ci w tym pomógł. Przewracasz nerwowo kartkami tablic maturalnych w lewo i w prawo a wzór jakby zapadł się pod ziemię! Sfrustrowany, przechodzisz do kolejnego zadania nie będąc już pewny tego, czy dany wzór był w tablicach maturalnych, czy musiałeś się go nauczyć na pamięć…

A teraz wyobraź sobie jakby to było gdybyś tablice maturalne miał ogarnięte w jednym paluszku. Co więcej, miałbyś jedną kartkę z wybranymi wzorami, których musiałbyś się nauczyć na pamięć bo wiesz że nie ma ich w tablicach maturalnych a będą ci przydatne na maturze. Więc przed maturą uczysz się tych kilkunastu wzorów na pamięć a cała reszta? Wiesz gdzie dokładnie znaleźć dany wzór bo wielokrotnie posługiwałeś się tablicami maturalnymi w kursie podczas nauki do matury… Więc czujesz się spokojnie i pewnie bo wiesz, że nic cię nie zaskoczy. W której z tych dwóch sytuacji wolałbyś się znaleźć?

Po każdej przerobionej lekcji możesz zaznaczyć jej przerobienie co pozwoli Ci śledzić swoje postępy. Dzięki temu będziesz mógł więc łatwo sprawdzić ile lekcji zostało ci do przerobienia do matury, co ułatwi ci spokojne zaplanowanie czasu nauki

Cały kurs nagrany był profesjonalnym sprzętem w studiu nagrań, co daje Ci naprawdę przyjemną jakość dźwięku:)

Wraz z kursem otrzymujesz również dostęp do specjalnej tajnej grupy na Facebooku, gdzie możesz zadawać pytania odnośnie zadań z kursu. Czy nie czułbyś się pewniej gdybyś nie był pozostawiony samemu sobie z kursem? Oczywiście że tak. Dlatego udostępniłam Ci możliwość kontaktu ze mną na tej specjalnej grupie. Dzięki czemu jeśli pojawi się jakiś problem z zadaniem możemy szybko go rozwiązać.

A na samym końcu – najważniejsze! Kurs ten objęty jest pisemną gwarancją zdania matury!

Co to oznacza? Jeśli przerobisz wszystkie lekcje zawarte w kursie a mimo to nie zdasz matury z matematyki w maju obecnego roku na minimum 30% otrzymasz ode mnie całą kwotę, którą zapłaciłeś za kurs. Jestem tak pewna tego, że kurs pomoże Ci w zdaniu matury, że daję Ci na to pisemną gwarancję!

Co Ty na to?

Czy chciałbyś dołączyć do grona setek zadowolonych maturzystów, który są pewni swojej wiedzy i ze spokojem podchodzą do matury, pewni swojego dobrego przygotowania?

Zobacz, ich opinie na mojej stronie, na fanpage na fb, na stronie firmowej google. Tylu uczniów nie może się mylić!

Pamiętaj, że kurs można kupić jedynie przez kilka dni później możliwość zakupu kursu znika. Tak więc podejmij decyzję już teraz. Czy taka inwestycja w siebie i w zdaną dobrze maturę się opłaca? Odpowiedź należy do ciebie.

Możliwość dołączenia do Społeczności uczestników Matematycznego Kursu Maturalnego znika bezpowrotnie za: 
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Obejrzyj również darmowe fragmenty lekcji z kursu, aby jeszcze bardziej przekonać się, że kurs jest świetną inwestycją w swoją wiedzę. Specjalnie dla Ciebie stworzyłam w tym celu kurs DEMO, za dokładnie 0zł z pięcioma lekcjami wyjętymi z Matematycznego Kursu Maturalnego online, abyś mógł przetestować na jakiej zasadzie działa platforma, jak kurs wygląda od środka, jak pobierać materiały do lekcji i abyś nie musiał kupować kota w worku! Przetestuj, nic nie ryzykując – zobacz czy jest to coś dla Ciebie!

Napisz do mnie, jeśli nasunęły ci się jakieś pytania!

Z przyjemnością odpowiem!

Mam nadzieję, że kolejny raz usłyszymy się już na pokładzie kursu maturalnego z matematyki online! 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Już prawie... 70%

Darmowy trening jak zdać egzamin ósmoklasisty na ponad 80%

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach skutecznekorepetycje.com. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera. Administratorem danych osobowych będzie Paulina Miś. Szczegóły: polityka prywatności

Już prawie... 70%

Darmowy trening jak zdać maturę na ponad 80%

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach skutecznekorepetycje.com. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera. Administratorem danych osobowych będzie Paulina Miś. Szczegóły: polityka prywatności

Już prawie... 70%

🔥 Wspólne rozwiązywanie próbnego arkusza do matury z matematyki

🔥 Arkusz próbny do pobrania

🔥 Przydatne wzory, których nie ma w tablicach maturalnych

🔥 Darmowe szkolenie jak zdać poprawkę z matmy bez stresu i korków na ostatnią chwilę

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach skutecznekorepetycje.com. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera. Administratorem danych osobowych będzie Paulina Miś. Szczegóły: polityka prywatności