Jak szybko i skutecznie nauczyć się matematyki i zdać maturę na minimum 30%?

Bez nudnych książek i męczących korepetycji?

Drogi Uczniu, Maturzysto!

Jeśli:

- na korepetycjach albo na lekcji w szkole wszystko rozumiesz, a w domu siadasz za biurkiem i nie masz pojęcia jak wykonać podobne zadanie,

- matematyka od zawsze była dla Ciebie problematyczna,

- stresujesz się, że nie zdasz matury i nie dostaniesz się na studia,

- boisz się, że będziesz musiał pisać poprawkę,

- masz dość ciągłych sprzeczek z rodzicami o to, że nie zdasz matury…

Lub też:

- chcesz napisać tylko na tyle, żeby zdać,

- próbne egzaminy maturalne piszesz na kilka albo kilkanaście procent,

- nie potrzebujesz wysokiego wyniku na maturze

- w wyniku nauki zdalnej nie jesteś pewien czy wszystko dobrze rozumiesz i chcesz poukładać i usystematyzować swoją wiedzę…

...to może być najważniejsza wiadomość, jaką kiedykolwiek przeczytasz.
Oto dlaczego:

Uczę matematyki od kilkunastu lat i zawsze zastanawiało mnie, dlaczego tyle osób nie zdaje matury z matematyki. W 2022 roku matury z matematyki nie zdało w pierwszym terminie prawie 18% maturzystów!

Czyli prawie co piąty maturzysta nie zdał matury z matematyki!

Czy wszyscy z nich olewali naukę? Nie! Poznałam wiele osób, które naprawdę chciały się nauczyć matematyki ale przez kilkanaście lat szkolnej edukacji po prostu nikt nie był w stanie ich jej nauczyć. Czasami ich rodzice płacili ogromne kwoty za korepetycje, które odbywały się 2, a nawet 5 razy w tygodniu i wiesz co? Efekt często mocno odbiegał od oczekiwań…
Czas matury zbliżał się nieubłaganie, a maturzyści wraz z rodzicami odczuwali coraz większy stres związany z tym, że dalej nie są pewni, czy matura będzie zdana…
Kupowanie kolejnych repetytoriów, rozwiązywanie coraz to innych próbnych arkuszy, oglądanie filmów na YouTube i próba powiązania tego wszystkiego, żeby w końcu być przygotowanym do zdania matury – brzmi znajomo?
Uczniowie, którym bardzo zależało na zdaniu matury z matematyki często poświęcali swoje pasje i każdą wolną chwilę na rozwiązywanie maturalnych zadań, a jak przyszło co do czego – przy odbiorze wyników okazywało się, że efekt był znacznie poniżej oczekiwań…

Nie dawało mi to spokoju:

dlaczego są uczniowie, którzy szczerze starają się zrozumieć matematykę i nikt nie potrafi im jej przekazać w taki sposób, żeby zdali maturę na takim poziomie jakim marzą, a z drugiej strony niektórzy nie potrzebują korepetycji ani zbyt dużo nauki i prawie bez większego wysiłku zdają maturę z matematyki na 80% a nawet 90%

Co ich odróżniało?

Zaczęło mnie to zastanawiać tym bardziej, kiedy zwracały się do mnie o pomoc osoby, które piąty albo nawet ósmy raz nie zdały matury z matematyki – a ja, sprawdzając ich umiejętności stwierdzałam, że myślą całkiem logicznie, wiec tym bardziej nurtowało mnie pytanie:

Skoro myślą logicznie, dlaczego te osoby tyle razy nie zdały matury?

Przecież to kompletnie zmieniłoby ich życie! Dostaliby się na wymarzone studia, zmieniliby pracę lub dostaliby awans – dlaczego te osoby „nie mogą” zdać matury z matematyki mimo uczenia się matematyki kilkanaście lat?
Na swojej drodze spotkałam dziesiątki osób, które albo podchodziły do matury pierwszy raz po kilkuletniej przerwie od szkoły, albo nie zdały matury po raz któryś i były już załamane, bo robiły wszystko co w ich mocy – bez większych efektów. I wiesz co?

Wystarczyło usystematyzować ich wiedzę, pokazać łatwe sposoby rozwiązywania zadań, nauczyć jak łączyć matematyczne fakty, wytłumaczyć jak korzystać z tablic maturalnych i okazywało się, że te osoby zdawały maturę bez żadnego problemu!

Byłam w szoku!

I co więcej, same te osoby później mówiły, że matura była łatwa! Te same osoby, które podchodziły do niej tyle razy!

Na początku byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, ale później zrozumiałam, że tak naprawdę KAŻDY może nauczyć się matematyki na tyle, żeby zdać maturę podstawową na wynik, jaki tylko sobie wymarzy.

  Jak to możliwe?

Wystarczy we właściwy – maksymalnie prosty sposób przekazać matematyczną wiedzę, pokazać jak się uczyć matematyki i zachować właściwą kolejność nauki tak aby kolejne „nowe” rzeczy były właściwie tylko rozszerzeniem do tego co już wiesz, co ogromnie ułatwia i przyśpiesza naukę.

Wypróbowałam tą metodę na tysiącach osób i wiesz co? Działa!

 Czy wiesz co odróżnia osoby, które błyskawicznie uczą się matematyki od osób, którym przez całe życie kojarzy się ona wyłącznie z męką i największym koszmarem?
 
To właśnie lekkość nauki matematyki poprzez jej zrozumienie!  Kiedy ją zrozumiesz – pokochasz ją! Zobaczysz, że wszystko jest takie proste i logiczne, że nie będziesz mógł sobie darować tego, że przez tyle lat bezskutecznie się tego uczyłeś!

Jak się nauczyć matematyki tak żeby zdać maturę bez stresowania się, bez kucia regułek i niepotrzebnej teorii oraz bez nudnych i kosztownych korepetycji?

 • Miałam przyjemność pomóc tysiącom Maturzystów i poznałam jakie są ich największe matematyczne problemy.
 • Przestudiowałam setki książek dotyczących samej nauki matematyki jak i psychologii oraz motywacji w nauczaniu.
 • Korzystałam z dziesiątek podręczników do nauki matematyki – często nawet rozpoznaję z jakiej książki jest dane zadanie;)
 • Ukończyłam dziesiątki kursów i szkoleń dotyczących efektywnej nauki oraz metodyki nauczania.
I wykorzystując całą zdobytą wiedzę i moje doświadczenie, wyciągnęłam dla Ciebie samą esencję tego, co najbardziej pomoże Ci zdać maturę z matematyki i stworzyłam coś unikalnego…

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość!

Na początku stosowałam ten system nauki ucząc Maturzystów indywidualnie lub w małych grupach. Jednak efekty były tak świetne, że z czasem miałam tylu uczniów, że zabrakłoby mi czasu gdybym chciała pomóc wszystkim osobom, które się do mnie zwróciły. Mając poczucie, że doskonale wiem jak im pomóc i bardzo bym chciała ale doba ma tylko 24 godziny postanowiłam, że te wszystkie metody i strategie nauczania ubiorę w Kurs, dzięki któremu będę w stanie pomóc niezliczonej ilości Maturzystów!
 
Po prostu nie byłam w stanie trzymać tych metod tylko dla małej grupy Maturzystów, skoro wiem, że mogą one zmienić życie ogromnej ilości osób!
Postanowiłam stworzyć

PRZYŚPIESZONY
MATEMATYCZNY KURS MATURALNY ONLINE

który znacznie wybiega poza metody nauczania stosowane w szkole oraz w podręcznikach szkolnych i repetytoriach.
Wiem, że nie każdy ma rewelacyjnego nauczyciela matematyki, który z prawdziwą pasją i entuzjazmem przekazuje wiedzę i potrafi zarazić miłością do matematyki.
Co więcej uzyskasz do niego dostęp na ułamek ceny, jaką musiałbyś zapłacić gdybym chciała Ci przekazać tą wiedzę na indywidualnych zajęciach.
Te prosto wyjaśnione, złożone matematyczne zagadnienia oraz pomocne ściągi i metody szybszej nauki wielokrotnie oszczędzą Twój czas nauki, osiągając zdecydowanie lepsze wyniki
Został on stworzony specjalnie dla osób, które chcą zdać maturę na 30-50%.

Kim jestem?

Z tej strony Paulina 

twórca Matematycznego Kursu Maturalnego, a także m.in.:

 • Wielokrotnie nagradzana stypendystka np. Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego*, Stypendium Prezydenta Miasta, Stypendium Rektora
 • Otrzymane 1 miejsce w Plebiscycie Orły Edukacji w Opolu w latach 2021 i 2022
 • Autorka artykułów w kilku książkach naukowych
 • Wielokrotna prelegentka na ogólnopolskich i międzynarodowych konferencjach naukowych
 • Otrzymany w 2019 i w 2020 roku tytuł Laureata w ogólnopolskim plebiscycie Orły Edukacji za skuteczne nauczanie matematyki
 • Twórca kanału na YouTube „Skuteczne Korepetycje” z PONAD 4 mln wyświetleń filmów i z ponad 40 tysiącami subskrybcji
 • Twórca kilkudziesięciu Kursów, które pomogły w matematyce tysiącom osób

Wciąż poszerzam swoją wiedzę, aby przekazywać Ci matematyczną wiedzę w jak najbardziej przystępny i interesujący sposób.

Z czego jeszcze jestem znana?

Uczniowie mówią, że potrafię tłumaczyć skomplikowane rzeczy w prosty, przejrzysty i logiczny sposób. Podobno potrafię też zarazić innych pasją do matematyki;)
Wiem też, że nie ma rzeczy niemożliwych i jestem przekonana na podstawie moich doświadczeń, że KAŻDY może nauczyć się matematyki na tyle aby spokojnie zdać maturę.

ponadto...

Realizuję swoją pasję poprzez pomaganie uczniom w różnym wieku osiągnąć ich matematyczne cele. Dla niektórych jest to dobre zdanie egzaminu ósmoklasisty, napisanie matury albo osiągniecie 90% na maturze rozszerzonej.
Powadzę stale rozwijający się kanał na YouTube, który ma już ponad 40 tysięcy subskrypcji, a także prowadzę webinary i tworzę Kursy, dzięki którym każdy może samodzielnie nauczyć się matematyki.
Hobbistycznie uwielbiam sport, a w 2020 roku przebiegłam Nocny Maraton Warszawski:)

Co jeszcze mówią o mnie moi uczniowie?

Z tego Kursu dowiesz się:

Jakie podstawowe rzeczy z matematyki MUSISZ umieć, żeby zacząć się uczyć nowych tematów? Dzięki czemu zaoszczędzisz czas i nerwy na uczeniu się czegoś, na co jeszcze nie jesteś gotowy.

Jakie są szybsze i łatwiejsze sposoby na nauczenie się nawet z pozoru skomplikowanych i złożonych tematów? Co oszczędzi Twój czas!

W jakiej kolejności przerabiać działy, aby wszystko układało Ci się w całość? Co oznacza, że nauka będzie szybsza i przyjemniejsza!

Jakie zadania mogą pojawić się na maturze z poszczególnych działów i jakie są typowe „pewniaki maturalne”? Co pozwoli Ci skupić się na najważniejszych zagadnieniach.

Jak korzystać z tablic maturalnych w zależności od tematu? Da Ci to pewność tego, że na maturze bez stresu znajdziesz każdy potrzebny wzór!

Jak oszczędzić ilość czasu poświęcanego na naukę matematyki przy o wiele lepszym zrozumieniu i trwałemu zapamiętaniu?

Jakich wzorów musisz nauczyć się na pamięć, bo nie znajdziesz ich w maturalnej karcie wzorów? Co oznacza dla Ciebie pewność, że znasz każdy wzór, który może Ci się przydać na maturze.

Jak sprawić, żeby rozwiązywanie zadań z matematyki stało się czymś ciekawym i fajnym? Zamiast siedzieć znudzony nad zadaniami, zaczniesz traktować naukę jak rozrywkę!

Dlaczego potrzebujesz dobrego przygotowania do matury?

#1 Studia

1
Ponieważ warto zdać maturę jeśli chcesz iść na studia, a matematyka corocznie jest najgorszym przedmiotem pod względem zdawalności dla Maturzystów.

#2 Matura się przyda

2
Bez względu na to, czy zamierzasz kontynuować naukę po szkole o wiele łatwiej zdać maturę teraz, niż po kilku latach przerwy od szkoły – kto wie, kiedy przyda Ci się matura?

#3 Można uczyć się mądrze

3
Możesz kupować dziesiątki repetytoriów, przerabiać mnóstwo arkuszy maturalnych ale jeśli nie usystematyzujesz swojej matematycznej wiedzy i nie poznasz połączeń przyczynowo-skutkowych między różnymi tematami – matematyka będzie dla Ciebie nie w pełni zrozumiała, a nauka będzie dłuższa i cięższa.

#4 Jak idą Ci próbne matury?

4
Nie ważne, że w szkole miałeś z matematyki trójkę na koniec semestru, jeśli próbne arkusze piszesz na 20%. Ocena nie jest istotna. Jeśli piszesz próbne matury na poziomie niższym niż Twój cel – potrzebujesz konkretnej pomocy, a te osoby, które poznają tajniki matematyki krok po kroku są zachwycone tym, że wszystko jest logiczne i łatwe.

#5 Nauka zdalna

5
W czasach nauki zdalnej Maturzyści często muszą wziąć przygotowanie do matury w swoje ręce i nie mogą w pełni polegać na przygotowaniu ze strony szkoły. Czy pozwolisz, żeby fakt nauki zdalnej obniżył Twój maturalny wynik i tym samym zmniejszył szansę dostania się na wymarzone studia?

#6 Czy Twój system nauczania przynosi efekty?

6
Czy oglądając rozwiązanie zadania na YouTube albo na korepetycjach wszystko jest jasne, a kiedy masz przed sobą podobne zadanie – nie wiesz co zrobić?

Jakie są efekty Maturzystów, którzy skorzystali z pełnej wersji Kursu albo z Przyśpieszonego Kursu?

Wierzę, że dostanę podobną wiadomość 5 lipca 2023 roku od Ciebie, kiedy odbierzesz swój wynik z matury!

Dla kogo jest Przyśpieszony Matematyczny Kurs Maturalny online?

Ten program jest stworzony z myślą o każdym Maturzyście, który chce zdać maturę na poziomie podstawowym na minimum 30%.

Powinieneś skorzystać z tej wyjątkowej okazji!

Kurs da Ci umiejętności i wiedzę jakich potrzebujesz, żeby rozumieć matematykę i uzyskać zadowalający wynik z matury! Podczas przerabiania kolejnych lekcji w Kursie zobaczysz, jak lekcja po lekcji matematyka staje się coraz prostsza i bardziej zrozumiała oraz jak rzeczy, które wydawały się kiedyś nie do ogarnięcia będą dla Ciebie oczywiste!

Jak od środka wygląda Przyśpieszony Matematyczny Kurs Maturalny?

Kurs składa się z 13 modułów, które łącznie zawierają ponad 50 lekcji z aktualnej podstawy programowej obowiązującej na tegorocznej maturze. Materiał jest poukładany w taki sposób, żebyś czuł się niejako prowadzony za rękę.
Do każdej lekcji dołączony jest plik pdf, w którym zawarłam krótkie objaśnienie danej lekcji, ściągi i podpowiedzi, które Ci się przydadzą oraz zestaw przykładów do samodzielnego wykonania wraz ze szczegółowym rozwiązaniem krok po kroku. Łącznie to około 30 godzin materiału video plus ponad 600 szczegółowo rozwiązanych zadań i przykładów w materiałach dodatkowych.
Każda lekcja zawiera minimum niezbędnej teorii oraz mnóstwo praktycznych zadań – wytłumaczonych od zera. W każdej lekcji zwracam Ci uwagę na najczęstsze błędy i momenty, które są najbardziej kłopotliwe dla większości maturzystów.

Oto czego się dowiesz w poszczególnych modułach kursu:

"WOW! Ale to wygląda jak kompletny program do nauki matematyki w trakcie całej kilkuletniej nauki w liceum! Cała niezbędna wiedza, jaką muszę mieć na maturze, żeby ją zdać!"

Tak! Właśnie to chcę Ci dać!

Wierz mi, kiedy przerobisz cały Kurs, po prostu będziesz uwielbiać Matematykę bo okaże się, że jest dla Ciebie prosta i logiczna!

Czego nie znajdziesz w Kursie?

Nie będzie nudnej, niepotrzebnej teorii.

Nie będę tracić Twojego czasu na nieistotne informacje.

Nie będę opowiadać dziwnych anegdot, które nic nie wnoszą do lekcji.

Zajmiemy się tylko tym, co zwiększy Twoją matematyczną wiedzę i zbliży Cię do celu jakim jest zdanie matury na wymarzony wynik!

Od pierwszej lekcji zajmiemy się samymi konkretami, wytłumaczonymi na przykładowych zadaniach maturalnych.

To ponad 30 godzin konkretnej wiedzy, gdzie zebrana jest esencja całej matematycznej wiedzy z liceum czy technikum!

W jakiej formie jest ten Kurs?

Kurs składa się z materiałów video zamieszczonych na specjalnej platformie. Zaraz przy zakupie tworzone jest dla Ciebie specjalne konto. Możesz zalogować się do platformy z jakiegokolwiek urządzenia, gdziekolwiek jesteś. Potrzebujesz jedynie dostępu do Internetu. Nie wysyłam do Ciebie żadnych płyt, materiałów i paczek.
 
Oprócz tego, nie zostajesz z Kursem sam. Masz dostęp do specjalnej grupy na facebooku, gdzie możesz uczestniczyć w dyskusjach z innymi Kursantami – poza tym, możesz do mnie napisać na grupie, wysłać maila lub napisać wiadomość przez Messengera. Nie zostawię Cię z Kursem samemu sobie!

Chcesz dowiedzieć się więcej o kursie?
Obejrzyj film poniżej, który wszystko Ci wyjaśni!

Wyobraź sobie, że…

"Dobrze, to wszystko ma sens.
Ile to jest warte?"

Gdybym prowadziła ten Kurs w formie stacjonarnej w grupie, musiałbyś zainwestować w Kurs 900zł. Plus Twój czas poświęcony na dojazd oraz jego koszt.

 

Jeśli chciałbyś abym tą wiedzę przekazała Ci na indywidualnych spotkaniach, to Twoja inwestycja wynosiłaby 5 000zł.

 

Jednak ponieważ chciałabym, aby ta wiedza była dostępna dla większości Maturzystów, ustaliłam cenę na poziomie ułamka kwoty, którą warty jest ten kompletny program.

Jaka jest cena?

Gdybym ustaliła cenę na poziomie 597zł, wiem że mnóstwo osób nie mogłoby sobie pozwolić na ten Kurs.

Początkowo planowałam ją obniżyć do 397zł z uwagi na to, że wiem jak szczególnie w dobie nauki zdalnej taki Kurs jest na wagę złota dla maturzystów ale wiem, że nawet taka kwota może niektórych przerastać.

Zależy mi, żeby każdy maturzysta miał możliwość nauczenia się matematyki tak, aby zdać maturę. Niezależnie od tego jakiego ma nauczyciela w szkole i jakie są jego zdolności.

Chciałabym, żebyś również Ty mógł przekonać się jak łatwo można przygotować się do matury z matematyki w ciągu kilku tygodni.

Postanowiłam zastosować specjalną obniżkę i cały program jest dostępny w cenie

447 zł 

Jest to cena jaka obowiązuje dzisiaj, ale będzie wzrastać

Dlaczego tylko tyle?

Ponieważ z uwagi na naukę zdalną, w tym roku ten Kurs jest jeszcze bardziej potrzebny i to o wiele większej grupie uczniów niż dotychczas.
 Teraz jest to najlepsza okazja dla osób, które potrafią zauważać specjalne promocyjne okazje i rozumieją, że realna wartość tego kompletnego programu jest dużo większa.

Ale żeby być z Tobą absolutnie szczera...

Jeśli uznasz, że ten Kurs nie pomógł Ci w nauce matematyki – oddam Ci Twoje pieniądze co do grosza!
Tak, dobrze czytasz! Jeśli zainwestujesz w ten kurs 347zł i stwierdzisz, że Ci nie pomógł to napisz na paulina@skutecznekorepetycje.com i zwrócę Ci całą kwotę zainwestowaną w Kurs!

Wiesz dlaczego daję Ci taką gwarancję?

Jestem tak pewna tego, że Kurs Ci pomoże, tak jak pomógł już tysiącom Maturzystów, że daję Ci na niego 14-dniową Gwarancję Satysfakcji!
Wiem jak to jest jak się kupuje przez Internet. Nie można zobaczyć, co jest w środku – teraz możesz i masz na to aż 14 dni!
Przetestuj Kurs, a całe ryzyko biorę na siebie. Masz 14 dni od momentu zakupu na oglądanie lekcji, wykonywanie zadań i przekonanie się, jak ten program może zagwarantować Ci zdanie matury.

Co o tym myślisz?

Ryzykujesz tylko wtedy, kiedy nie podejmiesz decyzji i nie dołączysz do Programu! Ja gwarantuję Ci Sukces w postaci zdanej matury z matematyki!

Zobacz ile zadowolonych maturzystów już skorzystało z moich materiałów!

Prawie 1000 osób na Google oceniło moje materiały na 5 gwiazdek
Edyta Al-Tawil
Edyta Al-Tawil
2022-09-23
Witam wszystkich Maturzystów! Chcę bardzo ale to bardzo polecić wszystkim kursy Pani Pauliny, to jest strzał w 10 i zapewniam Was, nie zmarnowane pieniądze i czas. Ja dzięki kursowi Ostatnia Deska Ratunku oraz dzięki strategiom strzelania zdałam maturę z matematyki i to na 38%. Dodam, że zdawałam po 28 latach i zaczynałam naukę matematyki od podstaw, tym bardziej mega uznanie dla Pani Pauliny za metody nauczania, za formę, za jakość, za podejście do ucznia, za zaangażowanie, za motywację, stały kontakt, czas dla każdego!!! Powiem więcej - dzięki Pani Paulinie niemożliwe staje się możliwe, a ja jestem tego dowodem. Matematyka była moją piętą Achillesową, przekleństwem. Ale podejście Pani Pauliny i tak skrojony kurs wszystko odmienił. Czy to magia? Zachęcam do odkrycia tej tajemnicy i życzę przyszłym Maturzystom wszystkiego dobrego.
Dominika Spaczyńska
Dominika Spaczyńska
2022-09-09
Jeśli ktoś zastanawia się nad korepetycjami z Panią Pauliną to bardzo polecam! Świetnie wytłumaczone i w prosty sposób,co jest dodatkowym atutem.
Marta Jung
Marta Jung
2022-09-09
Super tłumaczy, zdałam maturę na 64% o wiele więcej niż się spodziewałam. Pokazuje jak łatwo rozwiązać zadania, sposoby,których nie uczą w szkole.
Oliwia Koza
Oliwia Koza
2022-09-09
polecanko giga, pani Paulinka uratowała mi maturkę XD
Izabela
Izabela
2022-09-09
Zdane na 67%, dziękuję to Pani zasługa. Podeszłam do matury 3 lata od ukończenia technikum. Zaczynałam od zera, ucząc się po kolei każdego działu na yt. Polecam strategie strzelania i próbne arkusze przyszłym maturzystom. Lekcje z Panią to czysta przyjemność 😘🥳
Kinga Kondratowicz
Kinga Kondratowicz
2022-08-23
Polecam Panią Paulinę z całego serca! ❤️ Matura zdana z łatwością po przerobieniu kursu, gdzie wcześniej moja wiedza z matematyki była fatalna. Bardzo się cieszę🥰 myślałam, że już nic mi nie pomoże, ale Pani Paulina w tak przyjemny i prosty sposób przekazuje wiedzę, że nauka to przyjemność 😍 polecam każdemu zakupić kurs, to będą najlepiej zainwestowane pieniądze w naukę matematyki ❤️
Sandra Talaga
Sandra Talaga
2022-07-21
Z całego serca polecam każdemu kursy pani Pauliny! Na maturze próbnej z matematyki w styczniu uzyskałam wynik 17%, co trochę mnie załamało. Na szczęście przypadkowo natknęłam się w internecie na Pani kurs, a jego zakup okazał się w strzałem w dziesiątkę. Wszystkie lekcje przerobiłam z ogromną ciekawością i zaangażowaniem, a to wszystko za sprawą sposobu w jaki pani Paulina przekazuje wiedzę. Wcześniej czułam niechęć do tego przedmiotu przez nauczycieli w szkole, a w trakcie kursu naprawdę polubiłam i zrozumiałam matematykę. Na maturze uzyskałam wynik 73%. Jestem bardzo szczęśliwa i przekonana, że gdyby nie ten kurs, to nie udałoby mi się uzyskać aż tak wysokiego wyniku. Jeszcze raz bardzo Pani dziękuję i każdemu, kto zastanawia się, czy warto - zdecydowanie polecam ❤️
Krzysztof Szydłowski
Krzysztof Szydłowski
2022-07-07
Polecam
Marcelina Treider
Marcelina Treider
2022-07-07
Najskuteczniejsze korepetycje! Polecam! Matura zdana za pierwszym razem 💕
87%
średni wynik z matury rozszerzonej
70%
średni wynik z matury podstawowej

NASZE EFEKTY

Wyniki zdawalności kursantów
z poprzedniej edycji kursu

Tylu uczniów korzysta z moich materiałów na YouTube

ponad
+41, 0
tysiąca subskrybentów
ponad
+ 100
filmów z matematyki
ponad
+4, 0 mln
wyświetleń

Czy możesz samodzielnie przygotować się od zera do matury bez żadnego Kursu?

Oczywiście!
Pamiętaj, ze masz do wyboru samodzielną naukę i czasochłonne poszukiwanie odpowiedzi na wiele pytań i zagadnień – a sam wiesz jak czasami ciężko zrozumieć jakąś drobną zawiłość w zadaniu, kupowanie książek i repetytoriów, poszukiwanie rozwiązań zadań na YouTube…
Przypomina to podróż „na stopa” po Europie. Teoretycznie się da, poznasz wiele metod – czasami lepszych czasami gorszych, jest to bardzo czasochłonne i nie wiesz tak naprawdę jaką ilość czasu zajmie Ci pełne przygotowanie się do matury…
… Albo wybrać się ze mną w tą podróż niczym rakietą, która szybko i bez żadnych niespodzianek przeprowadzi Cię od punktu A do punktu B pewną i sprawdzoną drogą, z której skorzystało już setki maturzystów.

Podsumowując:

Pamiętaj, że zupełnie nic nie ryzykujesz bo możesz testować ten Kurs przez 14 dni zupełnie za darmo!

Dlaczego ten Kurs do znakomita inwestycja?

Nie potrzebujesz kupować innych książek, repetytoriów ani korzystać z korepetycji.

Kurs jest tak opracowany, że ze wszystkim poradzisz sobie samodzielnie, a w razie pytań masz do dyspozycji Grupę na Facebooku.

Cały kompletny program, który nauczy Cię wszystkiego, co miałeś opanować w 3-4 lata szkoły możesz zdobyć za cenę 3 godzin korepetycji.

Ile godzin korepetycji musiałbyś odbyć, aby nauczyciel zdołał Ci przekazać taką ilość wiedzy?

Gdybyś chciał wykupić dostęp do każdego modułu osobno to koszt wyniósłby 13 modułów razy 67zł każdy to koszt 871zł.

O wiele bardziej opłaca się więc zakup pełnego Kursu.

Z dnia na dzień matura jest coraz bliżej. Teraz jest najlepszy moment na podjęcie rozsądnej decyzji i dołączenie do grona uczestników.

Oprócz tego, to nie wszystko co otrzymasz zapisując się do grona kursantów!

Forma wsparcia -
aktywna tajna grupa na Facebooku

Dostęp do tajnej i przeznaczonej TYLKO i WYŁĄCZNIE dla uczestników Matematycznego Kursu Maturalnego  grupy na Facebooku.
Tam znajdziesz odpowiedzi na różne pytania, które mogą Ci się nasunąć w trakcie przerabiania zadań.
Masz pytanie, potrzebujesz rady? Pytaj śmiało!
Chciałbyś podzielić się czymś co zauważyłeś w kursie, co Cię zainspirowało, dało do myślenia, masz nowy sposób wykonania zadania? Nie bój się, wrzucaj śmiało!
Może chciałbyś poznać kogoś osobiście? Spytaj kto jest z Twojego miasta, albo kto interesuje się/robi, to co Ty.

Możliwość zadawania mi pytań

Możliwość zadawania mi pytań poprzez maila, grupę na facebooku lub Messengera. Pojedyncza konsultacja ze mną dla osób spoza grupy Kursantów to koszt 150zł – Ty masz możliwość kontaktu w cenie Kursu.

Ściągi, schematy, instrukcje

Do lekcji w Kursie dołączone są gotowe schematy, ściągi i instrukcje z poszczególnych tematów, które bardzo ułatwiają naukę oraz szybką powtórkę najważniejszych zagadnień przed maturą.

Ponad 600 rozwiązanych przykładów

Oprócz setek zadań, które zostały omówione na lekcjach video, otrzymujesz dodatkowo łącznie ponad 1000 przykładów do przećwiczenia z wyjaśnionymi krok po kroku rozwiązaniami. Dzięki temu od razu po obejrzeniu lekcji możesz przećwiczyć nabyte umiejętności i sprawdzić się, czy materiał został przez Ciebie dobrze zrozumiany.

Spotkania grupowe live

Spotkania grupowe na żywo. Przed maturą organizuję live, na którym możesz zadawać pytania i powiedzieć, których zadań nie potrafisz rozwiązać. Wspólnie rozwiązujemy też próbne matury.

"Wiem, że

1

z Kursu nauczę się matematyki tak, żeby z łatwością zdać maturę”.

"Jestem świadomy, że

2

aby program przyniósł efekty muszę przerabiać Kurs i ćwiczyć nabyte umiejętności w praktyce wykonując zadania dołączone do każdej lekcji.”

"Rozumiem, że

3

dostaję 14-dniową gwarancję satysfakcji i rozumiem, że mogę w tym czasie bez żadnych ograniczeń testować Kurs i przerabiać zadania, które się w nim znajdują. Rozumiem, że jeśli stwierdzę, że Kurs nie pomoże przygotować mi się do matury to mogę do Ciebie napisać, a Ty oddasz mi 347zł.”

"Chcę tylko zdać

4

maturę na minimum 30% i wiem, że ten Kurs nie zawiera całej wiedzy, którą muszę mieć na maturze, ale niezbędne minimum, aby bez stresu zdać maturę”. 

"Jedyne, co muszę zrobić

5

to sumiennie przerabiać Kurs i odrabiać zadania domowe, a w razie problemów – zadawać pytania na grupie”.

Kurs pomógł już tysiącom Maturzystów!
Jestem pewna, że pomoże również Tobie!

Pamiętaj, że niepodjęcie decyzji o uczestnictwie w Przyśpieszonym Matematycznym Kursie Maturalnym to też decyzja. Jeśli nie skorzystasz z szansy dołączenia do naszej grupy nic się nie zmieni:

Pamiętaj, że koszt uczestnictwa w Programie to 0,97 zł dziennie, czyli mniej niż cena batonika czy biletu autobusowego. 
Czy to dużo za pewność zdania Matury w pierwszym terminie?

Zobacz ile kosztują książki, repetytoria oraz korepetycje - w Kursie masz te wszystkie rzeczy złożone w jeden spójny Program - nie potrzebujesz niczego więcej!

Dlaczego warto dołączyć właśnie teraz?
Ponieważ teraz będę jeszcze bardziej zaangażowana w pomoc Wam na grupie i częściej będą się odbywały nasze spotkania live oraz serie Q&A (Wasze pytania & moje odpowiedzi). Pamiętaj, że dzięki gwarancji satysfakcji nie ryzykujesz ani grosza!

FAQ:

Podsumujmy co otrzymasz:

Dzięki dołączeniu do uczestników Kursu zyskasz pewność zdania matury, więcej wolnego czasu, spokój umysłu i możliwość swobodnego planowania kierunku studiów, pewność, że korzystasz z najlepszych metod nauki matematyki

Jeśli opuścisz tą stronę to nic się nie zmieni – dalej będziesz przygotowywał się do matury na swój sposób.

Pamiętaj, cena za Przyśpieszony Program do matury dzisiaj wynosi 347zł – nigdy nie będzie niższa, ale na pewno wzrośnie.

Tak więc kliknij ten złoty przycisk, złóż zamówienie i widzimy się w Kursie!

Do zobaczenia w środku,

IMG_5079

Po najmniejszej linii oporu
MUST HAVE żeby zdać!

Strategie strzelania

w zadaniach testowych
na ostatnią chwilę, aby podnieść wynik o kilkanaście i więcej % prawie bez nauki 97zł
 • 9 metod gotowych do zastosowania
 • zadania w formie PDF do wydrukowania
 • dokładne wytłumaczenie w formie video
 • przykłady z ubiegłorocznych arkuszy
 • dostęp do zajęć na żywo gdzie uczymy się używać tych metod
Must have

Pewniaki i absolutnie podstawowa wiedza matematyczna do matury

Przyśpieszony Matematyczny
Kurs Maturalny online

Dla kogo jest Kurs?
Dla osób chcących zdać maturę na minimum 30% 447zł
 • ponad 50 lekcji w kursie
 • zadania domowe do samodzielnego rozwiązania po każdej lekcji
 • odpowiedzi do zadań domowych
 • ściągi i opracowania matematyczne do matury
 • zestaw wzorów, których nie ma na maturze z matematyki
 • dostęp do specjalnej grupy na facebooku
 • możliwość kontaktu poprzez maila lub messengera
 • wiedza potrzebna, aby zdać maturę na: 40-50%
 • możliwość zadawania pytań podczas zajęć
 • możliwość uczestnictwa w Q&A live

Najkorzystniejszy wybór
BESTSELLER

PAKIET Ostatnia Deska Ratunku Przed Maturą

3 Kursy + zajęcia live
Na ostatnią chwilę - aby być pewnym zdania matury na 30% 697zł zamiast 1191
 • pakiet moich 3 bestsellerowych Kursów
 • najlepsze do przygotowania się do matury "na szybko"
 • odpowiedzi i dokładne wytłumaczenie w formie video
 • ściągi i opracowania matematyczne do matury
 • zestaw wzorów, których nie ma na maturze z matematyki
 • pewniaki maturalne
 • 9 mega skutecznych Strategii Strzelania
 • 10 próbnych arkuszy rozwiązanych w formie video
 • dostęp do specjalnej grupy na Facebook'u
 • możliwość kontaktu poprzez maila i messengera
 • możliwość uczestnictwa w kilkunastu spotkaniach live do matury online
 • możliwość zadawania pytań podczas spotkań
 • kompletna pomoc aby zdać maturę!
Bestseller
Już prawie... 70%

Darmowy trening jak zdać egzamin ósmoklasisty na ponad 80%

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach skutecznekorepetycje.com. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera. Administratorem danych osobowych będzie Paulina Miś. Szczegóły: polityka prywatności

Już prawie... 70%

Darmowy trening jak zdać maturę na ponad 80%

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach skutecznekorepetycje.com. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera. Administratorem danych osobowych będzie Paulina Miś. Szczegóły: polityka prywatności

Już prawie... 70%

🔥 Wspólne rozwiązywanie próbnego arkusza do matury z matematyki

🔥 Arkusz próbny do pobrania

🔥 Przydatne wzory, których nie ma w tablicach maturalnych

🔥 Darmowe szkolenie jak zdać poprawkę z matmy bez stresu i korków na ostatnią chwilę

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach skutecznekorepetycje.com. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera. Administratorem danych osobowych będzie Paulina Miś. Szczegóły: polityka prywatności