Zdasz maturę, albo otrzymujesz zwrot całej kwoty zainwestowanej w Kurs!

Czy podchodzisz do matury?

Czy jest to Twoje któreś z kolei podejście?

Chcesz nadrobić zaległości i nareszcie zdać maturę z matematyki?

Doskonale wiem co czujesz!

- Czy przez zdalną naukę czujesz się niepewnie przed maturą?

- Czy chcesz jasnych, prostych i zrozumiałych sposobów na matematyczne zadania?

- Czy stresujesz się tym, że nie zdasz matury i nie dostaniesz się na studia?

- Czy boisz się, że będziesz musiał pisać poprawkę?

- masz dość ciągłych sprzeczek z rodzicami o to, że nie zdasz matury…

- oglądając filmy na YouTube wszystko rozumiesz ale pisząc próbne arkusze, dalej robisz błędy...

Mam dla Ciebie RATUNEK!

Co piąty maturzysta nie zdał matury z matematyki w 2023 roku!

Nie dawało mi to spokoju:

dlaczego są uczniowie, którzy szczerze starają się zrozumieć matematykę i nikt nie potrafi im jej przekazać w taki sposób, żeby zdali maturę na takim poziomie jakim marzą, a z drugiej strony niektórzy nie potrzebują korepetycji ani zbyt dużo nauki i prawie bez większego wysiłku zdają maturę z matematyki na 80% a nawet 90%?

Jakie jest rozwiązanie?

Kiedy zwracały się do mnie o pomoc osoby, które piąty albo nawet ósmy raz nie zdały matury z matematyki – a po moich Kursach osoby te zdawały maturę bez żadnego problemu, odkryłam coś ważnego…

Wystarczyło usystematyzować wiedzę, pokazać łatwe sposoby rozwiązywania zadań, nauczyć jak łączyć matematyczne fakty, wytłumaczyć jak korzystać z tablic maturalnych i okazywało się, że te osoby zdawały maturę bez żadnego problemu!

Byłam w szoku!

I co więcej, same te osoby później mówiły, że matura była łatwa! Te same osoby, które podchodziły do niej tyle razy!

Na początku byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, ale później zrozumiałam, że tak naprawdę KAŻDY może nauczyć się matematyki na tyle, żeby zdać maturę podstawową na wynik, jaki tylko sobie wymarzy. Jak to możliwe?​

Wystarczy we właściwy – maksymalnie prosty sposób przekazać matematyczną wiedzę, pokazać jak się uczyć matematyki i zachować właściwą kolejność nauki tak aby kolejne „nowe” rzeczy były właściwie tylko rozszerzeniem do tego co już wiesz, co ogromnie ułatwia i przyśpiesza naukę.

Wypróbowałam tą metodę na tysiącach osób i wiesz co? Działa!

 Czy wiesz co odróżnia osoby, które błyskawicznie uczą się matematyki od osób, którym przez całe życie kojarzy się ona wyłącznie z męką i największym koszmarem?
 
To właśnie lekkość nauki matematyki poprzez jej zrozumienie!  Kiedy ją zrozumiesz – pokochasz ją! Zobaczysz, że wszystko jest takie proste i logiczne, że nie będziesz mógł sobie darować tego, że przez tyle lat bezskutecznie się tego uczyłeś!

Jak się nauczyć matematyki tak żeby zdać maturę bez stresowania się, bez kucia regułek i niepotrzebnej teorii oraz bez nudnych i kosztownych korepetycji?

 • Miałam przyjemność pomóc tysiącom Maturzystów i poznałam jakie są ich największe matematyczne problemy.
 • Przestudiowałam setki książek dotyczących samej nauki matematyki jak i psychologii oraz motywacji w nauczaniu.
 • Korzystałam z dziesiątek podręczników do nauki matematyki – często nawet rozpoznaję z jakiej książki jest dane zadanie;)
 • Ukończyłam dziesiątki kursów i szkoleń dotyczących efektywnej nauki oraz metodyki nauczania.
I wykorzystując całą zdobytą wiedzę i moje doświadczenie, wyciągnęłam dla Ciebie samą esencję tego, co najbardziej pomoże Ci zdać maturę z matematyki i stworzyłam coś unikalnego…

Mam dla Ciebie REWELACYJNĄ wiadomość! Stworzyłam:

PAKIET
moich najlepszych 4 Kursów wideo
OSTATNIA DESKA RATUNKU DO MATURY

składa się z Kursów:

– Przyśpieszony Matematyczny Kurs Maturalny, który da Ci wiedzę niezbędną do tego, by napisać maturę na około 40-50%

– 10 Pewniaków maturalnych
– Bestsellerowy Kurs Strategie Strzelania, który da Ci pewność, że nawet jeśli nie będziesz mógł sobie poradzić z zadaniem testowym to zdobędziesz dodatkowe kilkanaście % nie potrafiąc prawie nic
– 10 moich autorskich arkuszy maturalnych, abyś mógł przed samą maturą sprawdzić się na wielu arkuszach, w różnorodnych zadaniach i mógł mieć pewność, że rozumiesz polecenia. 

 

Czy możesz mi zaufać, tak jak dziesiątki tysięcy maturzystów?

Z tej strony Paulina

twórca Matematycznego Kursu Maturalnego, a także m.in.:

 • Wielokrotnie nagradzana stypendystka np. Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego*, Stypendium Prezydenta Miasta, Stypendium Rektora
 • Współautorka w kilku książkach naukowych
 • Wielokrotna prelegentka na ogólnopolskich i międzynarodowych konferencjach naukowych
 • Otrzymany w latach 2021 – 2023,  roku tytuł Złotego Laureata w ogólnopolskim plebiscycie Orły Edukacji za skuteczne nauczanie matematyki
 • Otrzymane w 2021, 2022 i 2023 roku I miejsce w Opolu w plebiscycie Orły Edukacji 
 • Twórca kanału na YouTube „Skuteczne Korepetycje” z ponad 15 mln wyświetleń filmów
 • Ponad 75 tysięcy subskrybcji na YouTube 
 • Twórca kilkudziesięciu Kursów, które pomogły w matematyce tysiącom osób

Wciąż poszerzam swoją wiedzę, aby przekazywać Ci matematyczną wiedzę w jak najbardziej przystępny i interesujący sposób.

Z czego jeszcze jestem znana?

Uczniowie mówią, że potrafię tłumaczyć skomplikowane rzeczy w prosty, przejrzysty i logiczny sposób. Podobno potrafię też zarazić innych pasją do matematyki;)
Wiem też, że nie ma rzeczy niemożliwych i jestem przekonana na podstawie moich doświadczeń, że KAŻDY może nauczyć się matematyki na tyle aby spokojnie zdać maturę.

ponadto...

Realizuję swoją pasję poprzez pomaganie uczniom w różnym wieku osiągnąć ich matematyczne cele. Dla niektórych jest to dobre zdanie egzaminu ósmoklasisty, napisanie matury albo osiągniecie 90% na maturze rozszerzonej.
Od niecałego roku powadzę stale rozwijający się kanał na YouTube, który ma już ponad 70 tysięcy subskrypcji a także prowadzę webinary i tworzę Kursy, dzięki którym każdy może samodzielnie nauczyć się matematyki.
Hobbistycznie uwielbiam sport, a w 2020 roku przebiegłam Nocny Maraton Warszawski:)

Co jeszcze mówią o mnie moi uczniowie?

Ten program jest stworzony z myślą o każdym Maturzyście, który chce zdać Maturę a ma mało czasu!

Dla kogo jest
PAKIET Ostatnia deska ratunku?

Jakie są efekty Maturzystów, którzy skorzystali z moich kursów?

Wierzę, że dostanę podobną wiadomość 5 lipca 2024 roku od Ciebie, kiedy odbierzesz swój wynik z matury!

Z czego składa się PAKIET?

1) Zdobądź najważniejszą matematyczną wiedzę

2) Naucz radzić sobie w testowych zadaniach

3) Przećwicz swoje umiejętności i naucz się rozwiązywać pewniaki!

"WOW! Ale to wygląda jak kompletny program, który zagwarantuje mi zdaną maturę!

Tak! Właśnie to chcę Ci dać!

W jakiej formie jest ten Kurs?

Kurs składa się z materiałów video zamieszczonych na specjalnej platformie. Zaraz przy zakupie tworzone jest dla Ciebie specjalne konto. Możesz zalogować się do platformy z jakiegokolwiek urządzenia, gdziekolwiek jesteś. Potrzebujesz jedynie dostępu do Internetu. Nie wysyłam do Ciebie żadnych płyt, materiałów i paczek.
 
Oprócz tego, nie zostajesz z Kursem sam. Masz dostęp do specjalnej grupy na Facebooku, gdzie możesz uczestniczyć w dyskusjach z innymi Kursantami – poza tym, możesz do mnie napisać na grupie, wysłać maila lub napisać wiadomość przez Messengera. Nie zostawię Cię z Kursem samemu sobie!

Co zawiera PAKIET?
ZOBACZ!

Wyobraź sobie, że…

"Dobrze, to wszystko ma sens.
Ile to jest warte?"

Jaka jest cena?

Postanowiłam zastosować specjalną obniżkę i cały program jest dostępny z rabatem aż 50%, czyli jedynie 497zł zamiast 1200zł za całość.

 

Jest to cena jaka obowiązuje dzisiaj, ale będzie wzrastać

Dlaczego tylko tyle?

Ponieważ z uwagi na naukę zdalną, w tym roku ten Kurs jest jeszcze bardziej potrzebny i to o wiele większej grupie uczniów niż dotychczas.

 Teraz jest to najlepsza okazja dla osób, które potrafią zauważać specjalne promocyjne okazje i rozumieją, że realna wartość tego kompletnego programu jest dużo większa.

Ale żeby być z Tobą absolutnie szczera...

Jeśli przerobisz cały Kurs, wyślesz mi wykonane odręcznie wszystkie zadania i mimo to nie zdasz matury – zwracam Ci całą zainwestowaną kwotę!
Tak, dobrze czytasz! Jeśli zainwestujesz w ten kurs 497zł i stwierdzisz, że Ci nie pomógł to napisz na paulina@skutecznekorepetycje.com.
Warunkiem gwarancji zdania jest wysłanie wszystkich rozwiązanych własnoręcznie zadań z Kursu do dnia przystąpienia do matury 8 maja 2024 roku.

Wiesz dlaczego daję Ci taką gwarancję?

Jestem tak pewna tego, że Kurs Ci pomoże, tak jak pomógł już tysiącom Maturzystów, że daję Ci na niego dodatkowo 14-dniową bezwarunkową Gwarancję Satysfakcji!
Wiem jak to jest jak się kupuje przez Internet. Nie można zobaczyć, co jest w środku – teraz możesz i masz na to aż 14 dni!
Przetestuj Kurs, a całe ryzyko biorę na siebie. Masz 14 dni od momentu zakupu na oglądanie lekcji, wykonywanie zadań i przekonanie się, jak ten program może zagwarantować Ci zdanie matury.

Co o tym myślisz?

Ryzykujesz tylko wtedy, kiedy nie podejmiesz decyzji i nie dołączysz do Programu! Ja gwarantuję Ci Sukces w postaci zdanej matury z matematyki!

Zobacz ile zadowolonych maturzystów już skorzystało z moich materiałów!

Ponad 1000 osób na Google oceniło moje materiały na 5 gwiazdek
Pani Paulina jest osobą na właściwym miejscu. Dzięki jej materiałom na YouTube z 28% w maju zdałem poprawkę z matematyki na 41% .Ma bardzo dobrą intuicję do zadań które mogą pojawić się na egzaminie. To co jest enigmatyczne lub mało sensowne nagle staje się łatwe i przyjemne. Jest wstanie pomoc wielu "opornym" osobom, które nawet mają kilka lat przerwy od skończenia liceum . Polecam !
Adrian Gabryszewski
Adrian Gabryszewski
2023-09-18
Ogromna pomoc. Wszystko jasno i rzeczowo. Polecam.
Izabela Guzniczak-Chrzanowska
Izabela Guzniczak-Chrzanowska
2023-09-05
Z całego serca polecam kursy Pani Pauliny. Myślałam, że zrozumienie matematyki w moim przypadku jest niemożliwe, ponieważ odkąd tylko pamiętam, miałam z nią problemy. Kursy są bardzo starannie przygotowane, a zdania domowe oraz ściągi ze wzorami bardzo mi pomogły w utrwaleniu zdobytej wcześniej wiedzy. Dzięki pracy Pani Pauliny mogę dalej spełniać marzenia, ponieważ ze spokojem zdałam maturę z matematyki 🙂 ❤
Martyna Jączyk
Martyna Jączyk
2023-08-06
Gorąco polecam. Jedyny taki kurs , prawdziwe wsparcie , wszystko dokładnie wytłumaczone. Dzięki temu kursowi ZDAŁAM! Mogę iść dalej z edukacją.
Agnes
Agnes
2023-08-06
Bardzo dziękujemy! Podejście do dzieci i sposób przekazywania wiedzy zaowocowały pięknie zdanym egzaminem. Polecam!
Andrzej Rudiak
Andrzej Rudiak
2023-08-03
Polecam bardzo korepetycje z panią Pauliną. Wszystko zrozumiecie, zdacie sprawdzian i maturę też.
Dorota Rak
Dorota Rak
2023-07-31
Polecam kursy Pani Pauliny. Egzamin 8klasisty zdany na 92% przy początkowej diagnozie 68%. Świetna inwestycja i bardzo mocna alternatywa dla korepetycji bezpośrednich. Polecam!
J S
J S
2023-07-30
87%
średni wynik z matury rozszerzonej
70%
średni wynik z matury podstawowej

NASZE EFEKTY

Wyniki zdawalności kursantów
z poprzedniej edycji kursu

Tyle uczniów korzysta z moich materiałów na YouTube

ponad
+75, 0
tysięcy subskrybentów
ponad
+ 100
filmów z matematyki
ponad
+15, 0 mln
wyświetleń

Czy możesz samodzielnie przygotować się od zera do poprawki bez żadnego Kursu?

Oczywiście!
Pamiętaj, ze masz do wyboru samodzielną naukę i czasochłonne poszukiwanie odpowiedzi na wiele pytań i zagadnień – a sam wiesz jak czasami ciężko zrozumieć jakąś drobną zawiłość w zadaniu, kupowanie książek i repetytoriów, poszukiwanie rozwiązań zadań na YouTube…
Przypomina to podróż „na stopa” po Europie. Teoretycznie się da, poznasz wiele metod – czasami lepszych czasami gorszych, jest to bardzo czasochłonne i nie wiesz tak naprawdę jaką ilość czasu zajmie Ci pełne przygotowanie się do matury…
… Albo wybrać się ze mną w tą podróż niczym rakietą, która szybko i bez żadnych niespodzianek przeprowadzi Cię od punktu A do punktu B pewną i sprawdzoną drogą, z której skorzystało już setki maturzystów.

Podsumowując:

Pamiętaj, że zupełnie nic nie ryzykujesz bo możesz testować ten Kurs przez 14 dni zupełnie za darmo!

Z dnia na dzień matura jest coraz bliżej. Teraz jest najlepszy moment na podjęcie rozsądnej decyzji i dołączenie do grona uczestników.

Oprócz tego, to nie wszystko co otrzymasz zapisując się do grona kursantów!

Forma wsparcia -
aktywna tajna grupa na Facebooku

Dostęp do tajnej i przeznaczonej TYLKO i WYŁĄCZNIE dla uczestników Matematycznego Kursu Maturalnego  grupy na Facebooku.
Tam znajdziesz odpowiedzi na różne pytania, które mogą Ci się nasunąć w trakcie przerabiania zadań.
Masz pytanie, potrzebujesz rady? Pytaj śmiało!
Chciałbyś podzielić się czymś co zauważyłeś w kursie, co Cię zainspirowało, dało do myślenia, masz nowy sposób wykonania zadania? Nie bój się, wrzucaj śmiało!
Może chciałbyś poznać kogoś osobiście? Spytaj kto jest z Twojego miasta, albo kto interesuje się/robi, to co Ty.

Możliwość zadawania mi pytań

Możliwość zadawania mi pytań poprzez maila, grupę na facebooku lub Messengera. Pojedyncza konsultacja ze mną dla osób spoza grupy Kursantów to koszt 300zł – Ty masz możliwość kontaktu w cenie Kursu.

Ściągi, schematy, instrukcje

Do lekcji w Kursie dołączone są gotowe schematy, ściągi i instrukcje z poszczególnych tematów, które bardzo ułatwiają naukę oraz szybką powtórkę najważniejszych zagadnień przed maturą.

Ponad 1000 rozwiązanych przykładów

Oprócz setek zadań, które zostały omówione na lekcjach video, otrzymujesz dodatkowo łącznie ponad 1000 przykładów do przećwiczenia z wyjaśnionymi krok po kroku rozwiązaniami. Dzięki temu od razu po obejrzeniu lekcji możesz przećwiczyć nabyte umiejętności i sprawdzić się, czy materiał został przez Ciebie dobrze zrozumiany.

Spotkania grupowe live

Spotkania grupowe na żywo. Co 2-3 tygodnie mamy Q&A, na którym możesz zadawać pytania:) Przed maturą organizuję live’y, na którym możesz zadawać pytania i powiedzieć, których zadań nie potrafisz rozwiązać. Wspólnie rozwiązujemy też próbne matury.

Kurs pomógł już tysiącom Maturzystów!
Jestem pewna, że pomoże również Tobie!

Pamiętaj, że niepodjęcie decyzji o uczestnictwie w Matematycznym Kursie Maturalnym to też decyzja. Jeśli nie skorzystasz z szansy dołączenia do naszej grupy nic się nie zmieni:

Pamiętaj, że koszt uczestnictwa w Programie to mniej niż 2zł dziennie, czyli mniej niż cena batonika czy biletu autobusowego. 
Czy to dużo za pewność zdania Matury w pierwszym terminie?

Zobacz ile kosztują książki, repetytoria oraz korepetycje - w Pakiecie masz te wszystkie rzeczy złożone w jeden spójny Program - nie potrzebujesz niczego więcej!

Dlaczego warto dołączyć właśnie teraz?
Ponieważ do poprawki zostało niewiele czasu! Pamiętaj, że dzięki gwarancji satysfakcji nie ryzykujesz ani grosza!

Dzięki dołączeniu do uczestników Kursu zyskasz pewność zdania matury, więcej wolnego czasu, spokój umysłu i możliwość swobodnego planowania kierunku studiów, pewność, że korzystasz z najlepszych metod nauki matematyki!

Chcesz zdać maturę na minimum 30%?
Masz do wyboru 3 drogi:

Po najmniejszej linii oporu
MUST HAVE żeby zdać!

Strategie strzelania

w zadaniach testowych
na ostatnią chwilę, aby podnieść wynik o kilkanaście i więcej % prawie bez nauki 97zł
 • 9 metod gotowych do zastosowania
 • zadania w formie PDF do wydrukowania
 • dokładne wytłumaczenie w formie video
 • przykłady z ubiegłorocznych arkuszy
 • dostęp do zajęć na żywo gdzie uczymy się używać tych metod
Must have

Pewniaki i absolutnie podstawowa wiedza matematyczna do matury

Przyśpieszony Matematyczny
Kurs Maturalny online

Dla kogo jest Kurs?
Dla osób chcących zdać maturę na minimum 30% 497zł
 • ponad 50 lekcji w kursie
 • zadania domowe do samodzielnego rozwiązania po każdej lekcji
 • odpowiedzi do zadań domowych
 • ściągi i opracowania matematyczne do matury
 • zestaw wzorów, których nie ma na maturze z matematyki
 • dostęp do specjalnej grupy na facebooku
 • możliwość kontaktu poprzez maila lub messengera
 • wiedza potrzebna, aby zdać maturę na: 40-50%
 • możliwość zadawania pytań podczas zajęć
 • możliwość uczestnictwa w Q&A live

Najkorzystniejszy wybór
BESTSELLER

PAKIET Ostatnia Deska Ratunku Przed Maturą

4 Kursy + zajęcia live
Na ostatnią chwilę - aby być pewnym zdania matury na 30% 497zł zamiast 1200
 • pakiet moich 3 bestsellerowych Kursów
 • najlepsze do przygotowania się do matury "na szybko"
 • odpowiedzi i dokładne wytłumaczenie w formie video
 • ściągi i opracowania matematyczne do matury
 • zestaw wzorów, których nie ma na maturze z matematyki
 • pewniaki maturalne
 • 9 mega skutecznych Strategii Strzelania
 • 10 próbnych arkuszy rozwiązanych w formie video
 • dostęp do specjalnej grupy na Facebook'u
 • możliwość kontaktu poprzez maila i messengera
 • możliwość uczestnictwa w kilkunastu spotkaniach live do matury online
 • możliwość zadawania pytań podczas spotkań
 • kompletna pomoc aby zdać maturę!
Bestseller

Jeśli opuścisz tą stronę to nic się nie zmieni – dalej będziesz przygotowywał się do matury na swój sposób.

Pamiętaj, cena za pełen kompletny Program dzisiaj wynosi 497zł – nigdy nie będzie niższa, ale na pewno wzrośnie.

Tak więc kliknij ten żółty przycisk, złóż zamówienie i widzimy się w Kursie!

Do zobaczenia w środku,

Już prawie... 70%

Darmowy trening jak zdać egzamin ósmoklasisty na ponad 80%

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach skutecznekorepetycje.com. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera. Administratorem danych osobowych będzie Paulina Miś. Szczegóły: polityka prywatności

Już prawie... 70%

Darmowy trening jak zdać maturę na ponad 80%

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach skutecznekorepetycje.com. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera. Administratorem danych osobowych będzie Paulina Miś. Szczegóły: polityka prywatności

Już prawie... 70%

🔥 Wspólne rozwiązywanie próbnego arkusza do matury z matematyki

🔥 Arkusz próbny do pobrania

🔥 Przydatne wzory, których nie ma w tablicach maturalnych

🔥 Darmowe szkolenie jak zdać poprawkę z matmy bez stresu i korków na ostatnią chwilę

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach skutecznekorepetycje.com. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera. Administratorem danych osobowych będzie Paulina Miś. Szczegóły: polityka prywatności