Nowości

Jedna umiejętność, która wielokrotnie zwiększy szanse zdania matury z matematyki! + KONKURS!

29.04.2020

Czy zastanawiałeś się, czy istnieje coś takiego? Coś dzięki czemu zdanie matury z matematyki z lepszym wynikiem będzie o wiele prostsze?

Corocznie przekazuję moim uczniom te informacje i efekty jakie uzyskują są naprawdę świetne! W ubiegłym roku szkolnym wszyscy zdali maturę, niektórzy z wynikiem nawet 100%!

Dotychczas przekazywałam tą wiedzę jedynie moim uczniom, których przygotowywałam do matury ale chcę, żeby dowiedziało się o tym jak najwięcej uczniów! Ta wiedza może zmienić Twoje życie!

Film jest długi, więc możesz podzielić sobie jego oglądanie na kilka części, ale koniecznie zobacz końcówkę!

Dowiesz się co zrobić, aby wygrać prezent o wartości 297 zł!

Możesz wygrać bezpłatny dostęp do Matematycznego Kursu Maturalnego online! Taka szansa może się już nie powtórzyć! Śpiesz się, bo konkurs trwa tylko kilka dni!
 
Do zakończenia konkursu zostało:
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Konkurs został zakończony

Wielka prośba

Bardzo dużo pracy włożyłam w to nagranie dlatego mam prośbę: pomóż mi dotrzeć do innych osób, którym to nagranie może pomóc. Może wśród znajomych masz kogoś, komu warto podesłać to wideo? Może ktoś z Twoich znajomych również chciałby zdobyć wiedzę jak zwiększyć szansę na zdanie matury z matematyki z lepszym wynikiem?

Podeślij link do nagrania mailem, Messengerem albo udostępnij je na Facebooku. Z góry baaardzo dziękuję.

Link do poprzedniego filmu mówiącego o 10 błędach, jakie najczęściej popełniają maturzyści znajduje się tutaj. Aby pobrać tablice maturalne, które będziesz miał na maturze z matematyki kliknij tutaj lub tutaj.

Weź udział w konkursie i wygraj bezpłatny dostęp do Matematycznego Kursu Maturalnego zawierającego 100 lekcji i ponad 60 godzin matematycznej wiedzy, które zagwarantują ci zdanie matury z matematyki! Musisz jedynie napisać komentarz, dlaczego to właśnie ty powinieneś wygrać dostęp do kursu! Wykażcie się kreatywnością!:D

Pomimo, że umiejętność korzystania ze wzorów maturalnych jest bardzo ważna to jednak nie gwarantuje ci zdania matury. Znacznie bardziej pomoże Ci w tym solidne przygotowanie się do matury z matematyki, a możesz to zrobić dołączając do Grupy Maturzystów z mojego „Matematycznego Kursu Maturalnego”. 

Już niedługo otwieram ponownie zapisy…

Zostaw swój adres mailowy aby być poinformowany o kolejnym wartościowym filmie oraz abyś mógł zostać poinformowany o nagrodzie, jeśli to twój komentarz wygra!

.

ROZWIĄZANIE KONKURSU!

Z wielką przyjemnością ogłaszam zwycięzcę konkursu!

Wierzcie, wybór nie był łatwy, bo wykazaliście się wielką kreatywnością i pomysłowością:) świetnie ułożone rymowanki, opisanie swoich historii z nauką matematyki – bardzo miło się czytało Wasze słowa.  Dziękuję za udział wszystkim osobom! Pomimo tego, że zgodnie z zasadami konkursu zwycięzca miał być jeden – i to on miał otrzymać bezpłatny dostęp do Matematycznego Kursu Maturalnego online, ale zdecydowałam, że jeszcze 3 dodatkowe osoby, których komentarze również bardzo mi się spodobały otrzymają zniżkę na zakup Kursu wymienną na uzyskanie bezpłatnego dostępu na jeden wybrany przez siebie dział Matematycznego Kursu Maturalnego!:)

Mam nadzieję, że spodoba Wam się takie rozwiązanie:) chciałam docenić pracę jak największej ilości osób:)

Tak więc osobą, która zajęła pierwsze miejsce jest:

 • Angelika Kuc
  I jej komentarz:
  Matematyka od lat nie jest moją dobrą stroną. Chciałabym mieć ją już w swoim życiu odosobnioną, lecz niestety czeka mnie jeszcze matura, a w mojej głowie matematyczna wichura. Ciężko jest z moim poziomem, właściwie robię arkusze, jakbym ciągle szła slalomem.. na każdym zadaniu się wywracam i siły swe coraz bardziej zatracam, lecz dziś nastał dzień nowy, umysł mój już do pracy gotowy. Trafiłam na tego bloga, patrzę i mówię: OLA BOGA! Obejrzałam filmik z tablicami, które pewnie będą mi się śniły teraz nocami, wcześniej myślałam, że dobrze znam wzory, ale to tylko pozory.. Pani Paulina otworzyła mi oczy i myślę, że na kursie nieraz jeszcze zaskoczy! Na mej twarzy uśmiech zagości, kiedy nauczy mnie takich matematycznych umiejętnośći! Przesłała mi Pani dawkę motywacji, a ja przesyłam mnóstwo gratulacji, za trud i pracę w kurs włożoną, więc i opinię zasłużoną! Chciałabym spróbować, z matematyką się pomordować, bo już dawno w siebie zwątpiłam i myśl o wymarzonych studiach porzuciłam.. Będę ogromnie wdzięczna za wygraną i szansę na naukę mi daną! Jestem w szoku jak Pani do nauki zachęca, w końcu cel środki uświęca. Baaardzo pragnę, by i mi się udało, z matury z matematyki wyjść cało. Niestety teraz słabo z korepetycjami, a matura wielkimi zbliża się krokami. Ten kurs to moja nadzieja wielka, bo wspaniała z Pani nauczycielka!!
   
   

  Trzy osoby wyróżnione, które otrzymają do wyboru: zniżkę na pełną wersję Matematycznego Kursu Maturalnego lub bezpłatny dostęp do wybranego modułu kursu to:

 
 • Ewa Nowak
  z komentarzem:Bardzo chciałabym wygrać dostęp do kursu Pani Pauliny Pastuszenko, gdyż w ciągu tego ostatniego miesiąca chciałam poduczyć się i poprawić swój wynik z matury z matematyki.
  Po obejrzeniu pierwszych lekcji jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym jak można ciekawie i dobrze uczyć matematyki (o wiele lepiej niż w szkole). Myślę, że te skuteczne korepetycje przyczyniły by się do poprawy mojego wyniku i byłby to doskonały sposób do codziennej mobilizacji i nauki.
  Dzięki temu kursowi mogłabym podszkolić swoje umiejętności korzystania z karty wzorów i poznać schematy rozwiązywania zadań. Od samej bardzo dobrej korepetytorki Pani Pauliny dowiedziałabym się w czym mogę zrobić błędy i jak to zniwelować by wynik na maturze był pozytywny choć z takim ciekawym kursem to nawet wiem że może udać się na 100%. 🙂
  W końcu z wielką przyjemnością mogłabym się uczyć matematyki online i powtórzyć przed matura wszystkie działy, a kto wie może i młodszą siostrę kiedyś uda mi się zarazić pozytywną energią do nauki z matematyki.
  Uważam że taki kurs online byłby dobry dla każdego dlatego. Bardzo bym chciała mieć możliwość takiej nauki by zaskoczyć znajomych i rodzinę, tym że nawet słabsze osoby mające możliwość nauki z dobrą korepetytorką, która daję dużo motywacji mogą również otrzymać dobry wynik na maturze z matematyki i cieszyć się nim latami. 🙂
  Ps. Oglądam wszytkie Pani filmiki i są najlepsze jakie do tej pory oglądałam.
  Dlatego jak by udało mi się wygrac ten prezent byłabym bardzo szcześliwa, że przez najblizszy miesiąc będe mogła uczyć się z Panią . 🙂
 • Milena Trela
  z komentarzem:
  Cześć i czołem.
  Matura z matematyki, to nie lada wyzwanie,
  lecz z tym kursem na drodze do zdania,
  nic mi nie stanie.
  Zdam na pewno, bo Pani Paulina włożyła swoje serce i poświęciła czas,
  więc myślę, że zmarnowac się to nie może,
  dlatego ten kurs mi w tym pomoże.
  Osiągnę swój cel z Pani pomocą,
  bo Pani przygotowywała materiał do niego, nawet nocą.
  Abym ja w nocy spokojnie spała,
  bo zrelaksowany umysł to podstawa,
  muszę wziąć udział w konkursie,
  by spróbować swych sił póki mam szansę.
  Dla Pani matemtyka, to prosta sprawa,
  ja marzę, by z tym kursem
  dla mnie też się stała.
  Uczę się ciągle dniami, nocami,
  lecz matura nadal stanowi wyzwanie.
  Pieniędzy nie mam, by kupić kurs, dlatego
  przedstawiam, ten krótki wierszyk mój.
  Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia
  sama wracam do nauki, by zdać
  maturę z tej matematyki.
 • Aleksandra Chciuk
  z komentarzem:
  ,,Matematyka królową nauk” to hasło od zawsze przyświecało uczniom każdego poziomu nauczania. U mnie natomiast budziło lęk i ból brzucha. Powodowało, że już od początku gimnazjum czułam się niepewnie i nie chciałam chodzić na zajęcia. Nowa klasa,szkoła i nauczyciele nowy start i wszytsko miałam zaprzepaścić przez matematykę? Już na pierwszych zajeciach czułąm że coś pójdzie nie tak.Usiadłam z tyłu klasy i czekałam aż wszytscy zajmą sowje miejsca. Pech jednak chciał że pani ubrana w zieloną spódnicę i błękitną koszulę zawołała żebym przesiadła się do pierszwej ławki. W przeciwnym razie niczego nie będę widziałą. W głowie tylko jedna myśl bliżej tablicy = bliższy kontakt wzrokowy z pania X.Lekcja rozpoczęła się dosyć sprawnie.Po sprawdzeniu obecności, nauczycielka wyszła zza biurka i podeszła do nas bliżej.Po przedstawieniu się spojrzała na nas i zamilkła.Przeszła się po klasie, a kiedy zatoczyła już całe koło staneła na przodzie klasy, przy mojej ławce. Ponownie zrobiło mi sie gorąco. Pani w błekitnej koszuli w końcu zwróciła wzrok i namnie.Zdecydowanym głosem zapytała : po co tu przyszłam? – w głowie pustka, tylko pytanie co powinnam odpowiedzieć Może wyjść – uciec ? nie,nie mogę… do końca lekcji jeszcze 40 min.Mysli bładizły w przestrzeni mózgu jak labiryncie aż w końcu odetchnełam i odpowiedziałam – żeby nauczyć się matematyki. -Doskonale.Stwierdziła nauczycielka – ZEBY NAUCZYC SIĘ matematyki. Ja was jej nie nauczę.Ja moge jedynie pomóc ją wam zrozumieć. Od tej chwili odzieliłam grubą kreską moje matematyczne porażki z podstawówki i rozpoczełam powolne zaprzyjaźnianie się z moim przeciwnikiem. Pierwszyrok szkolny zakończyłam z 3 co i tak dla mnie i moich rodziców było sukcesem. 2 i 3 klasę zakończyłam już nacznie llepiej.Czułam się pewniejsza i skoncentowana na moim celu. – dostanie się do najlepszego liceum w moim mieście. Było to dla mnie osiągale lecz jedyną przeszkodę stanowiła MATEMATYKA. Dzęki stałej pracy i lekcjach o 7.00 z naszą matematyczką,która stała się dla nas naprawdę, jak sama to określiłą ,,państwową matmą,, zdałam egzamin kończący szkołę popełniając 1 bład. Wymarzone liceum czekało na mnie mocih kolegów z otwartymi ramionami. Na początku było cężko, nowe rozszerzenia, nauczyciele nowe wyzwania wymagania.Obok nie miałam już swojej pani X. Niestety…. Pomimo że jsetem w klasie prawniczo-jezykowym, matematyka w naszej szkole uznawana jest za priorytet.Absolwenci politechnicznej klasy dostaja się na wymarzone stucia z indeksami a uczniowie z innych profilów nie mogą zaniżyć średniej, To okrutne lecz prawdziwe.Od drugiej klasy czujac stałą presję i obciążenie nie potrafiłam się na niczym skupić. Moje sprawdziany wychodziły miernie a ja znów powróciłam do emocji i przeżyć z początku gimnazjum. Dla nauczycieli było to normalne wpisywanie ”kiepskich” ocen które miały nas motywować do pracy.Jednak dla mnie był to kolejny powód do płaczu i rezygnacji z podejmowania próby rozwiazania równań kwadratowych.Za miesiac jeden z najważniejszych dni mojego życia- Egzamin maturalny.W głowie mam już pewien plan na przyszłe lata. Dla mnie jest on dokskonały,jednak do rekrutacji potrzebny jest wynik z matematyki. Od poczatku roku sumiennie powtarzam materiał jednak w dalszym ciągu czuje że to za malo, brak wsprawcia i merytorycznego przygootwania ze strony kogoś doswiadczonego powoduje że stale wlcze ze sobą od rezygnacji po mobilizację. To włąśnie moja historia.Dzięki Pani kursowi z pewnością zdałabym egzamin na wymarzony wynik. Jestem o tym przekonana nie tylko na podstawie opini jakie czytam na pani stronie ale i również z powodu obejrzanych przeze mnie filmików. Pani sposób tłumaczenie, jest dla mnie jasny i przystęny co powoduję że bez problemu jestem w stanie roziwązywać zadania. Pozdrawiam Panią oraz wszytskich tegorocznych maturzystów 🙂
   
  ,,Nie przejmuj się, jeżeli masz problemy z matematyka. Zapewniam Cię, że ja mam jeszcze większe,, z przymruzeniem oka Albert Einstein
   
  Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim za udział w konkursie i wszystkim Wam życzę rewelacyjnie zdanej matury!
Już prawie... 70%

Darmowy trening jak zdać egzamin ósmoklasisty na ponad 80%

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach skutecznekorepetycje.com. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera. Administratorem danych osobowych będzie Paulina Miś. Szczegóły: polityka prywatności

Już prawie... 70%

Darmowy trening jak zdać maturę na ponad 80%

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach skutecznekorepetycje.com. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera. Administratorem danych osobowych będzie Paulina Miś. Szczegóły: polityka prywatności

Już prawie... 70%

🔥 Wspólne rozwiązywanie próbnego arkusza do matury z matematyki

🔥 Arkusz próbny do pobrania

🔥 Przydatne wzory, których nie ma w tablicach maturalnych

🔥 Darmowe szkolenie jak zdać poprawkę z matmy bez stresu i korków na ostatnią chwilę

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach skutecznekorepetycje.com. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera. Administratorem danych osobowych będzie Paulina Miś. Szczegóły: polityka prywatności