Sprzedaż kończy się za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Do wszystkich przyszłorocznych maturzystów i ich rodziców

Jak szybko i skutecznie nauczyć się matematyki i zdać maturę na minimum 60%

Bez nudnych książek i męczących korepetycji

Drogi Uczniu, Maturzysto!

Jeśli:

- na korepetycjach albo na lekcji w szkole wszystko rozumiesz, a w domu siadasz za biurkiem i nie masz pojęcia jak wykonać podobne zadanie,

- matematyka od zawsze była dla Ciebie problematyczna,

- stresujesz się, że nie zdasz matury i nie dostaniesz się na studia,

- boisz się, że będziesz musiał pisać poprawkę,

- masz dość ciągłych sprzeczek z rodzicami o to, że nie zdasz matury…

Lub też:

- chcesz napisać rewelacyjnie maturę na 80%, a nawet 100%,

- próbne egzaminy maturalne piszesz poniżej swoich oczekiwań,

- w wyniku nauki zdalnej nie jesteś pewien czy wszystko dobrze rozumiesz i chcesz poukładać i usystematyzować swoją wiedzę…

...to może być najważniejsza wiadomość, jaką kiedykolwiek przeczytasz.
Oto dlaczego:

Uczę matematyki od kilkunastu lat i zawsze zastanawiało mnie, dlaczego tyle osób nie zdaje matury z matematyki. W 2022 roku matury z matematyki nie zdało w pierwszym terminie prawie 18% maturzystów! 

Czyli prawie co piąty maturzysta nie zdał matury z matematyki!

Czy wszyscy z nich olewali naukę? 
Nie! 
Poznałam wiele osób, które naprawdę chciały się nauczyć matematyki, ale przez kilkanaście lat szkolnej edukacji po prostu nikt nie był w stanie ich jej nauczyć.
Czasami ich rodzice płacili ogromne kwoty za korepetycje, które odbywały się 2, a nawet 5 razy w tygodniu i wiesz co? 
Efekt często mocno odbiegał od oczekiwań…

Czas matury zbliżał się nieubłaganie, a maturzyści wraz z rodzicami odczuwali coraz większy stres związany z tym, że dalej nie są pewni, czy matura będzie zdana…

Kupowanie kolejnych repetytoriów, rozwiązywanie coraz to innych próbnych arkuszy, oglądanie filmów na YouTube i próba powiązania tego wszystkiego, żeby w końcu być przygotowanym do zdania matury – brzmi znajomo?
Uczniowie, którym bardzo zależało na zdaniu matury z matematyki, często poświęcali swoje pasje i każdą wolną chwilę na rozwiązywanie maturalnych zadań, nawet jak nie wiązali z matematyką swojej przyszłości, a jak przyszło co do czego – przy odbiorze wyników okazywało się, że efekt był znacznie poniżej oczekiwań..

Nie dawało mi to spokoju:

Dlaczego są uczniowie, którzy szczerze starają się zrozumieć matematykę i nikt nie potrafi im jej wytłumaczyć w taki sposób, żeby zdali maturę na takim poziomie, jakim marzą, a z drugiej strony niektórzy nie potrzebują korepetycji ani zbyt dużo nauki i prawie bez większego wysiłku zdają maturę z matematyki na 80%, a nawet 90%.

Co ich odróżniało?

Zaczęło mnie to zastanawiać tym bardziej, kiedy zwracały się do mnie o pomoc osoby, które piąty albo nawet ósmy raz nie zdały matury z matematyki – a ja, sprawdzając ich umiejętności stwierdzałam, że myślą całkiem logicznie, wiec tym bardziej nurtowało mnie pytanie:

Skoro myślą logicznie, dlaczego te osoby tyle razy nie zdały matury?

Przecież to kompletnie zmieniłoby ich życie! Dostaliby się na wymarzone studia, zmieniliby pracę lub dostaliby awans – dlaczego te osoby „nie mogą” zdać matury z matematyki mimo uczenia się matematyki kilkanaście lat?
Na swojej drodze spotkałam dziesiątki osób, które albo podchodziły do matury pierwszy raz po kilkuletniej przerwie od szkoły, albo nie zdały matury po raz któryś i były już załamane, bo robiły wszystko co w ich mocy – bez większych efektów. I wiesz co?

Wystarczyło usystematyzować ich wiedzę, pokazać łatwe sposoby rozwiązywania zadań, nauczyć jak łączyć matematyczne fakty, wytłumaczyć jak korzystać z tablic maturalnych i okazywało się, że te osoby zdawały maturę bez żadnego problemu!

Byłam w szoku!

I co więcej, same te osoby później mówiły, że matura była łatwa! Te same osoby, które podchodziły do niej tyle razy!

Na początku byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, ale później zrozumiałam, że tak naprawdę KAŻDY może nauczyć się matematyki na tyle, żeby zdać maturę podstawową na wynik, jaki tylko sobie wymarzy.

Jak to możliwe?

Wystarczy we właściwy – maksymalnie prosty sposób przekazać matematyczną wiedzę, pokazać jak się uczyć matematyki i zachować właściwą kolejność nauki tak aby kolejne „nowe” rzeczy były właściwie tylko rozszerzeniem do tego co już wiesz, co ogromnie ułatwia i przyśpiesza naukę.

Wypróbowałam tą metodę na tysiącach osób i wiesz co? Działa!

Czy wiesz, co odróżnia osoby, które błyskawicznie uczą się matematyki od osób, którym przez całe życie kojarzy się ona wyłącznie z męką i największym koszmarem?
 
To właśnie lekkość nauki matematyki poprzez jej zrozumienie!  Kiedy ją zrozumiesz – pokochasz ją! Zobaczysz, że wszystko jest takie proste i logiczne, że nie będziesz mógł sobie darować tego, że przez tyle lat bezskutecznie się tego uczyłeś!

Jak się nauczyć matematyki tak żeby zdać maturę bez stresowania się, bez kucia regułek i niepotrzebnej teorii oraz bez nudnych i kosztownych korepetycji?

 • Miałam przyjemność pomóc tysiącom Maturzystów i poznałam jakie są ich największe matematyczne problemy.
 • Przestudiowałam setki książek dotyczących samej nauki matematyki jak i psychologii oraz motywacji w nauczaniu.
 • Korzystałam z dziesiątek podręczników do nauki matematyki – często nawet rozpoznaję z jakiej książki jest dane zadanie;)
 • Ukończyłam dziesiątki kursów i szkoleń dotyczących efektywnej nauki oraz metodyki nauczania.
I wykorzystując całą zdobytą wiedzę i moje doświadczenie, wyciągnęłam dla Ciebie samą esencję tego, co najbardziej pomoże Ci zdać maturę z matematyki i stworzyłam coś unikalnego…

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość!

Na początku stosowałam ten system nauki ucząc Maturzystów indywidualnie lub w małych grupach. Jednak efekty były tak świetne, że z czasem miałam tylu uczniów, że zabrakłoby mi czasu, gdybym chciała pomóc wszystkim osobom, które się do mnie zwróciły. Mając poczucie, że doskonale wiem, jak im pomóc i bardzo bym chciała, ale doba ma tylko 24 godziny. Dlatego postanowiłam, że te wszystkie metody i strategie nauczania ubiorę w Kurs, dzięki któremu będę w stanie pomóc niezliczonej ilości Maturzystów!
 
Po prostu nie byłam w stanie trzymać tych metod tylko dla małej grupy Maturzystów, skoro wiem, że mogą one zmienić życie ogromnej ilości osób!
Postanowiłam stworzyć

MATEMATYCZNY KURS MATURALNY ONLINE

który znacznie wybiega poza metody nauczania stosowane w szkole oraz w podręcznikach szkolnych i repetytoriach.
Wiem, że nie każdy ma rewelacyjnego nauczyciela matematyki, który z prawdziwą pasją i entuzjazmem przekazuje wiedzę i potrafi zarazić miłością do matematyki.
Co więcej uzyskasz do niego dostęp na ułamek ceny, jaką musiałbyś zapłacić gdybym chciała Ci przekazać tą wiedzę na indywidualnych zajęciach.
Te prosto wyjaśnione, złożone matematyczne zagadnienia oraz pomocne ściągi i metody szybszej nauki wielokrotnie oszczędzą Twój czas nauki, osiągając zdecydowanie lepsze wyniki.

Kim jestem?

Z tej strony Paulina Miś

twórca Matematycznego Kursu Maturalnego, a także m.in.:

 • Wielokrotnie nagradzana stypendystka np. Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego*, Stypendium Prezydenta Miasta, Stypendium Rektora
 • Autorka artykułów w kilku książkach naukowych
 • Wielokrotna prelegentka na ogólnopolskich i międzynarodowych konferencjach naukowych
 • Otrzymany w 2019 i w 2020 roku tytuł Laureata w ogólnopolskim plebiscycie Orły Edukacji za skuteczne nauczanie matematyki
 • Otrzymane w 2021 i 2022 roku I miejsce w Opolu w plebiscycie Orły Edukacji 
 • Otrzymany Złoty Orzeł Edukacji w całej Polsce w 2022 roku – najwyższe możliwe wyróżnienie
 • Twórca kanału na YouTube „Skuteczne Korepetycje” z ponad 4 mln wyświetleń filmów
 • Ponad 40 tysięcy subskrybcji na YouTube 
 • Twórca kilkudziesięciu Kursów, które pomogły w matematyce tysiącom osób

Wciąż poszerzam swoją wiedzę, aby przekazywać Ci matematyczną wiedzę w jak najbardziej przystępny i interesujący sposób.

Z czego jeszcze jestem znana?

Uczniowie mówią, że potrafię tłumaczyć skomplikowane rzeczy w prosty, przejrzysty i logiczny sposób. Podobno potrafię też zarazić innych pasją do matematyki;)
Wiem też, że nie ma rzeczy niemożliwych i jestem przekonana na podstawie moich doświadczeń, że KAŻDY może nauczyć się matematyki na tyle aby spokojnie zdać maturę.

ponadto...

Realizuję swoją pasję poprzez pomaganie uczniom w różnym wieku osiągnąć ich matematyczne cele. Dla niektórych jest to dobre zdanie egzaminu ósmoklasisty, napisanie matury albo osiągniecie 90% na maturze rozszerzonej.
Od niecałego roku powadzę stale rozwijający się kanał na YouTube, który ma już prawie 20 tysięcy subskrypcji a także prowadzę webinary i tworzę Kursy, dzięki którym każdy może samodzielnie nauczyć się matematyki.
Hobbistycznie uwielbiam sport, a w 2020 roku przebiegłam Nocny Maraton Warszawski:)

Co jeszcze mówią o mnie moi uczniowie?

A to tylko kilka z nich. Gdybym wrzuciła je wszystkie, prawdopodobnie nie dało by się otworzyć tej strony 😁

Z tego Kursu dowiesz się:

Jakie podstawowe rzeczy z matematyki MUSISZ umieć, żeby zacząć się uczyć nowych tematów? Dzięki czemu zaoszczędzisz czas i nerwy na uczeniu się czegoś, na co jeszcze nie jesteś gotowy.

Jakie są szybsze i łatwiejsze sposoby na nauczenie się nawet z pozoru skomplikowanych i złożonych tematów? Co oszczędzi Twój czas!

W jakiej kolejności przerabiać działy, aby wszystko układało Ci się w całość? Co oznacza, że nauka będzie szybsza i przyjemniejsza!

Jakie zadania mogą pojawić się na maturze z poszczególnych działów i jakie są typowe „pewniaki maturalne”? Co pozwoli Ci skupić się na najważniejszych zagadnieniach.

Jak korzystać z tablic maturalnych w zależności od tematu? Da Ci to pewność tego, że na maturze bez stresu znajdziesz każdy potrzebny wzór!

Jak oszczędzić ilość czasu poświęcanego na naukę matematyki przy o wiele lepszym zrozumieniu i trwałemu zapamiętaniu?

Jakich wzorów musisz nauczyć się na pamięć, bo nie znajdziesz ich w maturalnej karcie wzorów? Co oznacza dla Ciebie pewność, że znasz każdy wzór, który może Ci się przydać na maturze.

Jak sprawić, żeby rozwiązywanie zadań z matematyki stało się czymś ciekawym i fajnym? Zamiast siedzieć znudzony nad zadaniami, zaczniesz traktować naukę jak rozrywkę!

Dlaczego potrzebujesz dobrego przygotowania do matury?

#1 Studia

1
Ponieważ warto dobrze zdać maturę jeśli chcesz iść na studia, a matematyka corocznie jest najgorszym przedmiotem pod względem zdawalności dla Maturzystów.

#2 Matura się przyda

2
Bez względu na to, czy zamierzasz kontynuować naukę po szkole o wiele łatwiej zdać maturę teraz, niż po kilku latach przerwy od szkoły – kto wie, kiedy przyda Ci się matura?

#3 Można uczyć się mądrze

3
Możesz kupować dziesiątki repetytoriów, przerabiać mnóstwo arkuszy maturalnych ale jeśli nie usystematyzujesz swojej matematycznej wiedzy i nie poznasz połączeń przyczynowo-skutkowych między różnymi tematami – matematyka będzie dla Ciebie nie w pełni zrozumiała, a nauka będzie dłuższa i cięższa.

#4 Jak idą Ci próbne matury?

4
Nie ważne, że w szkole miałeś z matematyki czwórkę na koniec semestru, jeśli próbne arkusze piszesz na 50%. Ocena nie jest istotna. Jeśli piszesz próbne matury na poziomie niższym niż Twój cel – potrzebujesz konkretnej pomocy, a te osoby, które poznają tajniki matematyki krok po kroku są zachwycone tym, że wszystko jest logiczne i łatwe.

#5 Nauka zdalna

5
W czasach nauki zdalnej Maturzyści często muszą wziąć przygotowanie do matury w swoje ręce i nie mogą w pełni polegać na przygotowaniu ze strony szkoły. Czy pozwolisz, żeby fakt nauki zdalnej obniżył Twój maturalny wynik i tym samym zmniejszył szansę dostania się na wymarzone studia?

#6 Czy Twój system nauczania przynosi efekty?

6
Czy oglądając rozwiązanie zadania na YouTube albo na korepetycjach wszystko jest jasne, a kiedy masz przed sobą podobne zadanie – nie wiesz co zrobić?

Jakie są efekty Maturzystów, którzy skorzystali z Kursu?

Wierzę, że dostanę podobną wiadomość w lipcu 2023 roku od Ciebie, kiedy odbierzesz swój wynik z matury!

Dla kogo jest Matematyczny Kurs Maturalny online?

Ten program jest stworzony z myślą o każdym Maturzyście, który chce dobrze napisać maturę na poziomie podstawowym.

Powinieneś skorzystać z tej wyjątkowej okazji!

Kurs da Ci umiejętności i wiedzę jakich potrzebujesz, żeby rozumieć matematykę i uzyskać wymarzony wynik z matury! Podczas przerabiania kolejnych lekcji w Kursie zobaczysz, jak lekcja po lekcji matematyka staje się coraz prostsza i bardziej zrozumiała oraz jak rzeczy, które wydawały się kiedyś nie do ogarnięcia będą dla Ciebie oczywiste!

Jak od środka wygląda Matematyczny Kurs Maturalny?

Kurs składa się z 15 modułów, które łącznie zawierają ponad 100 lekcji z aktualnej podstawy programowej obowiązującej na tegorocznej maturze. Materiał jest poukładany w taki sposób, żebyś czuł się niejako prowadzony za rękę.
Do każdej lekcji dołączony jest plik pdf, w którym zawarłam krótkie objaśnienie danej lekcji, ściągi i podpowiedzi, które Ci się przydadzą oraz zestaw przykładów do samodzielnego wykonania wraz ze szczegółowym rozwiązaniem krok po kroku. Łącznie to około 70 godzin materiału video plus ponad tysiąc szczegółowo rozwiązanych zadań i przykładów w materiałach dodatkowych.
Każda lekcja zawiera minimum niezbędnej teorii oraz mnóstwo praktycznych zadań – wytłumaczonych od zera. W każdej lekcji zwracam Ci uwagę na najczęstsze błędy i momenty, które są najbardziej kłopotliwe dla większości maturzystów.

Oto czego się dowiesz w poszczególnych modułach kursu:

Kurs Podstawowy

Kurs Rozszerzony

"WOW! Ale to wygląda jak kompletny program do nauki matematyki w trakcie całej kilkuletniej nauki w liceum! Cała niezbędna wiedza, jaką muszę mieć na maturze!"

Tak! Właśnie to chcę Ci dać!

Wierz mi, kiedy przerobisz cały Kurs, po prostu będziesz uwielbiać Matematykę bo okaże się, że jest dla Ciebie prosta i logiczna!

Czego nie znajdziesz w Kursie?

Nie będzie nudnej, niepotrzebnej teorii.

Nie będę tracić Twojego czasu na nieistotne informacje.

Nie będę opowiadać dziwnych anegdot, które nic nie wnoszą do lekcji.

Zajmiemy się tylko tym, co zwiększy Twoją matematyczną wiedzę i zbliży Cię do celu jakim jest zdanie matury na wymarzony wynik!

Od pierwszej lekcji zajmiemy się samymi konkretami, wytłumaczonymi na przykładowych zadaniach maturalnych.

To 70 godzin konkretnej wiedzy, gdzie zebrana jest esencja całej matematycznej wiedzy z liceum czy technikum!

W jakiej formie jest ten Kurs?

Kurs składa się z materiałów video zamieszczonych na specjalnej platformie. Zaraz przy zakupie tworzone jest dla Ciebie specjalne konto. Możesz zalogować się do platformy z jakiegokolwiek urządzenia, gdziekolwiek jesteś. Potrzebujesz jedynie dostępu do Internetu. Nie wysyłam do Ciebie żadnych płyt, materiałów i paczek.
 
Oprócz tego, nie zostajesz z Kursem sam. Masz dostęp do specjalnej grupy na Facebooku, gdzie możesz uczestniczyć w dyskusjach z innymi Kursantami – poza tym, możesz do mnie napisać na grupie, wysłać maila lub napisać wiadomość przez Messengera. Nie zostawię Cię z Kursem samemu sobie!

Wyobraź sobie, że…

"Dobrze, to wszystko ma sens.
Ile to jest warte?"

Gdybym prowadziła ten Kurs w formie stacjonarnej w grupie, musiałbyś zainwestować w Kurs 1800 zł. Plus Twój czas poświęcony na dojazd oraz jego koszt.

Jeśli chciałbyś, abym tę wiedzę przekazała Ci na indywidualnych spotkaniach, to Twoja inwestycja wynosiłaby 10500 zł.

Jednak ponieważ chciałabym, aby ta wiedza była dostępna dla większości Maturzystów, ustaliłam cenę na poziomie ułamka kwoty, którą warty jest ten kompletny program.

Dołączając do programu podstawowego otrzymasz:

✅ Ponad 100 lekcji w kursie (wartość 997 zł)

✅ Zadania domowe po każdej lekcji + odpowiedzi

✅ Ściągi i opracowania matematyczne do matury (wartość 200 zł)

✅ Zestaw wzorów, których nie ma w tablicach maturalnych

✅ Dostęp do zamkniętej grupy kursantów na Facebooku (wartość 300 zł)

✅ Możliwość kontaktu poprzez maila lub messengera

✅ Q&A live co 2-3 tygodnie, na których tłumaczę zadania, które mi prześlesz  (wartość 500 zł)

✅ Bonusowa lekcja: Jak sobie poradzić ze stresem przed maturą (wartość 200 zł)

✅ Pisemna Gwarancja Zdania Matury po przerobieniu kursu i wykonaniu zadań domowych albo zwrot pieniędzy (wartość BEZCENNA)

Jaka jest cena?

Gdybym ustaliła cenę na poziomie 997zł, wiem że mnóstwo osób nie mogłoby sobie pozwolić na ten Kurs.

Początkowo planowałam ją obniżyć do 697zł z uwagi na to, że wiem jak szczególnie w dobie nauki zdalnej taki Kurs jest na wagę złota dla maturzystów ale wiem, że nawet taka kwota może niektórych przerastać.

Zależy mi, żeby każdy maturzysta miał możliwość nauczenia się matematyki tak, aby zdać maturę. Niezależnie od tego jakiego ma nauczyciela w szkole i jakie są jego zdolności.

Chciałabym, żebyś również Ty mógł przekonać się jak łatwo można przygotować się do matury z matematyki w ciągu kilku tygodni.

Dlatego do 20 lipca 2022 roku do godziny 22:00 możesz kupić za jedyne 497 zł kurs do matury podstawowej oraz 547 zł kurs do matury rozszerzonej.

 Po tym dniu możliwość zakupu zniknie na kilka miesięcy.

W kolejnych edycjach im bliżej do matury będzie tylko drożej.
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Matura Podstawowa

Średni wynik kursantów - 70%
497
 • ponad 100 lekcji w kursie
 • zadania domowe po każdej lekcji + odpowiedzi
 • ściągi i opracowania matematyczne do matury
 • zestaw wzorów, których nie ma w tablicach maturalnych
 • dostęp do specjalnej grupy na facebooku
 • możliwość kontaktu poprzez maila lub messengera
 • wiedza potrzebna, aby zdać maturę na: 100%
 • Q&A live co 2-3 tygodnie
 • możliwość zadawania pytań podczas zajęć
 • Bonusowa lekcja: Jak sobie poradzić ze stresem przed maturą
 • pisemna Gwarancja Zdania Matury po przerobieniu kursu i wykonaniu zadań domowych

Matura Rozszerzona

Średni wynik kursantów - 87%
547
 • ponad 100 lekcji w kursie
 • zadania domowe po każdej lekcji + odpowiedzi
 • ściągi i opracowania matematyczne do matury
 • zestaw wzorów, których nie ma w tablicach maturalnych
 • dostęp do specjalnej grupy na facebooku
 • możliwość kontaktu poprzez maila lub messengera
 • wiedza potrzebna, aby zdać maturę rozszerzoną na: 100%
 • Q&A live co 2-3 tygodnie
 • możliwość zadawania pytań podczas zajęć
 • Bonusowa lekcja: Jak sobie poradzić ze stresem przed maturą
 • 14 dni na zwrot pieniędzy (nawet jeśli przerobileś już część kursu)

Pakiet

Podstawa + Rozszerzenie
1044
897
 • Wszystkie lekcje z obu kursów
 • zadania domowe po każdej lekcji + odpowiedzi
 • ściągi i opracowania matematyczne do matury
 • zestaw wzorów, których nie ma w tablicach maturalnych
 • dostęp do zamkniętej społeczności kursantów
 • możliwość kontaktu poprzez maila lub messengera
 • Transmisje na żywo z możliwością zadawania pytań
 • Bonusowa lekcja: Jak sobie poradzić ze stresem przed maturą
 • 14 dni na zwrot bez zadawania pytań oraz Gwarancja zdania matury podstawowej
Popularne

Dlaczego tylko tyle?

Ponieważ z uwagi na naukę zdalną, w tym roku ten Kurs jest jeszcze bardziej potrzebny i to o wiele większej grupie uczniów niż dotychczas.
 Teraz jest to najlepsza okazja dla osób, które potrafią zauważać specjalne promocyjne okazje i rozumieją, że realna wartość tego kompletnego programu jest dużo większa.

Ale żeby być z Tobą absolutnie szczera...

Jeśli uznasz, że ten Kurs nie pomógł Ci w nauce matematyki – oddam Ci Twoje pieniądze co do grosza!
Tak, dobrze czytasz! Jeśli kupisz ten kurs i stwierdzisz, że Ci nie pomógł to napisz na paulina@skutecznekorepetycje.com i zwrócę Ci całą kwotę zainwestowaną w Kurs!

Wiesz dlaczego daję Ci taką gwarancję?

Jestem tak pewna tego, że Kurs Ci pomoże, tak jak pomógł już tysiącom Maturzystów, że daję Ci na niego 14-dniową Gwarancję Satysfakcji!
Wiem jak to jest jak się kupuje przez Internet. Nie można zobaczyć, co jest w środku – teraz możesz i masz na to aż 14 dni!
Przetestuj Kurs, a całe ryzyko biorę na siebie. Masz 14 dni od momentu zakupu na oglądanie lekcji, wykonywanie zadań i przekonanie się, jak ten program może zagwarantować Ci zdanie matury.

UWAGA! To nie jedyna gwarancja jaką ode mnie dostajesz!

Jeśli dołączysz do kursu i pomimo przerobienia wszystkich lekcji i wykonania zadań domowych, jakimś cudem w maju 2023 roku nie zdasz matury – napisz do mnie, uzupełnij to oświadczenie i wyślij mi swoje świadectwo maturalne, a otrzymasz ode mnie zwrot całej kwoty, którą zainwestowałeś w Kurs
Szalony pomysł?
Nie! Po prostu jestem tak pewna efektów, jakie daje Kurs, że jestem w stanie dać Ci na niego taką gwarancję!

Co o tym myślisz?

Ryzykujesz tylko wtedy, kiedy nie podejmiesz decyzji i nie dołączysz do Programu! Ja gwarantuję Ci Sukces w postaci zdanej matury z matematyki!

Zobacz ile zadowolonych maturzystów już skorzystało z moich materiałów!

Ponad 700 osób na Google oceniło moje materiały na 5 gwiazdek
87%
średni wynik z matury rozszerzonej
70%
średni wynik z matury podstawowej

NASZE EFEKTY

Wyniki zdawalności kursantów
z poprzedniej edycji kursu

Tyle uczniów korzysta z moich materiałów na YouTube

ponad
+41, 0
tysiąca subskrybentów
ponad
+ 100
filmów z matematyki
ponad
+4, 0 mln
wyświetleń

Czy możesz samodzielnie przygotować się od zera do matury bez żadnego Kursu?

Oczywiście!
Pamiętaj, ze masz do wyboru samodzielną naukę i czasochłonne poszukiwanie odpowiedzi na wiele pytań i zagadnień – a sam wiesz jak czasami ciężko zrozumieć jakąś drobną zawiłość w zadaniu, kupowanie książek i repetytoriów, poszukiwanie rozwiązań zadań na YouTube…
Przypomina to podróż „na stopa” po Europie. Teoretycznie się da, poznasz wiele metod – czasami lepszych czasami gorszych, jest to bardzo czasochłonne i nie wiesz tak naprawdę jaką ilość czasu zajmie Ci pełne przygotowanie się do matury…
… Albo wybrać się ze mną w tą podróż niczym rakietą, która szybko i bez żadnych niespodzianek przeprowadzi Cię od punktu A do punktu B pewną i sprawdzoną drogą, z której skorzystało już setki maturzystów.

Podsumowując:

Pamiętaj, że zupełnie nic nie ryzykujesz bo możesz testować ten Kurs przez 14 dni zupełnie za darmo!

Dlaczego ten Kurs do znakomita inwestycja?

Nie potrzebujesz kupować innych książek, repetytoriów ani korzystać z korepetycji.

Kurs jest tak opracowany, że ze wszystkim poradzisz sobie samodzielnie, a w razie pytań masz do dyspozycji Grupę na Facebooku.

Cały kompletny program, który nauczy Cię wszystkiego, co miałeś opanować w 3-4 lata szkoły możesz zdobyć za cenę 5-6 godzin korepetycji.

Ile godzin korepetycji musiałbyś odbyć, aby nauczyciel zdołał Ci przekazać taką ilość wiedzy?

Gdybyś chciał wykupić dostęp do każdego modułu osobno to koszt wyniósłby 15 modułów razy 67zł każdy to koszt 1005zł.

O wiele bardziej opłaca się więc zakup pełnego Kursu.

Z dnia na dzień matura jest coraz bliżej. Teraz jest najlepszy moment na podjęcie rozsądnej decyzji i dołączenie do grona uczestników.

Oprócz tego, to nie wszystko co otrzymasz zapisując się do grona kursantów!

Forma wsparcia -
aktywna tajna grupa na Facebooku

Dostęp do tajnej i przeznaczonej TYLKO i WYŁĄCZNIE dla uczestników Matematycznego Kursu Maturalnego  grupy na Facebooku.
Tam znajdziesz odpowiedzi na różne pytania, które mogą Ci się nasunąć w trakcie przerabiania zadań.
Masz pytanie, potrzebujesz rady? Pytaj śmiało!
Chciałbyś podzielić się czymś co zauważyłeś w kursie, co Cię zainspirowało, dało do myślenia, masz nowy sposób wykonania zadania? Nie bój się, wrzucaj śmiało!
Może chciałbyś poznać kogoś osobiście? Spytaj kto jest z Twojego miasta, albo kto interesuje się/robi, to co Ty.

Możliwość zadawania mi pytań

Możliwość zadawania mi pytań poprzez maila, grupę na facebooku lub Messengera. Pojedyncza konsultacja ze mną dla osób spoza grupy Kursantów to koszt 150zł – Ty masz możliwość kontaktu w cenie Kursu.

Ściągi, schematy, instrukcje

Do lekcji w Kursie dołączone są gotowe schematy, ściągi i instrukcje z poszczególnych tematów, które bardzo ułatwiają naukę oraz szybką powtórkę najważniejszych zagadnień przed maturą.

Ponad 1000 rozwiązanych przykładów

Oprócz setek zadań, które zostały omówione na lekcjach video, otrzymujesz dodatkowo łącznie ponad 1000 przykładów do przećwiczenia z wyjaśnionymi krok po kroku rozwiązaniami. Dzięki temu od razu po obejrzeniu lekcji możesz przećwiczyć nabyte umiejętności i sprawdzić się, czy materiał został przez Ciebie dobrze zrozumiany.

Spotkania grupowe live

Spotkania grupowe na żywo. Co 2-3 tygodnie mamy Q&A, na którym możesz zadawać pytania:) Przed maturą organizuję live’y, na którym możesz zadawać pytania i powiedzieć, których zadań nie potrafisz rozwiązać. Wspólnie rozwiązujemy też próbne matury.

"Wiem, że

1

z Kursu nauczę się matematyki tak, żeby z łatwością zdać maturę”

"Jestem świadomy, że

2

aby program przyniósł efekty muszę przerabiać Kurs i ćwiczyć nabyte umiejętności w praktyce wykonując zadania dołączone do każdej lekcji.”

"Rozumiem, że

3

dostaję 14-dniową gwarancję satysfakcji i rozumiem, że mogę w tym czasie bez żadnych ograniczeń testować Kurs i przerabiać zadania, które się w nim znajdują. Rozumiem, że jeśli stwierdzę, że Kurs nie pomoże przygotować mi się do matury to mogę do Ciebie napisać, a Ty oddasz mi 397zł.”

"Nie ponoszę ryzyka,

4

bo wiem, że jeśli mimo przerobienia wszystkich lekcji i zadań domowych nie zdam matury w 2021 roku (a zakupiłem Kurs do 31 stycznia 2021 roku) to mogę napisać maila i zostaną mi zwrócone wszystkie pieniądze, które zainwestowałem w Kurs”

"Jedyne, co muszę zrobić

5

to sumiennie przerabiać Kurs i odrabiać zadania domowe, a w razie problemów – zadawać pytania na grupie”

Kurs pomógł już tysiącom Maturzystów!
Jestem pewna, że pomoże również Tobie!

Pamiętaj, że niepodjęcie decyzji o uczestnictwie w Matematycznym Kursie Maturalnym to też decyzja. Jeśli nie skorzystasz z szansy dołączenia do naszej grupy nic się nie zmieni:

Pamiętaj, że koszt uczestnictwa w Programie to 1,22 zł dziennie, czyli mniej niż cena batonika czy biletu autobusowego. 
Czy to dużo za pewność zdania Matury w pierwszym terminie?

Zobacz ile kosztują książki, repetytoria oraz korepetycje - w Kursie masz te wszystkie rzeczy złożone w jeden spójny Program - nie potrzebujesz niczego więcej!

Dlaczego warto dołączyć właśnie teraz?
Ponieważ teraz będę jeszcze bardziej zaangażowana w pomoc Wam na grupie i częściej będą się odbywały nasze spotkania live oraz serie Q&A (Wasze pytania & moje odpowiedzi). Pamiętaj, że dzięki gwarancji satysfakcji nie ryzykujesz ani grosza!

FAQ:

Podsumujmy co otrzymasz:

Matura Podstawowa

Średni wynik kursantów - 70%
497
 • ponad 100 lekcji w kursie
 • zadania domowe po każdej lekcji + odpowiedzi
 • ściągi i opracowania matematyczne do matury
 • zestaw wzorów, których nie ma w tablicach maturalnych
 • dostęp do specjalnej grupy na facebooku
 • możliwość kontaktu poprzez maila lub messengera
 • wiedza potrzebna, aby zdać maturę na: 100%
 • Q&A live co 2-3 tygodnie
 • możliwość zadawania pytań podczas zajęć
 • Bonusowa lekcja: Jak sobie poradzić ze stresem przed maturą
 • pisemna Gwarancja Zdania Matury po przerobieniu kursu i wykonaniu zadań domowych

Matura Rozszerzona

Średni wynik kursantów - 87%
547
 • ponad 100 lekcji w kursie
 • zadania domowe po każdej lekcji + odpowiedzi
 • ściągi i opracowania matematyczne do matury
 • zestaw wzorów, których nie ma w tablicach maturalnych
 • dostęp do specjalnej grupy na facebooku
 • możliwość kontaktu poprzez maila lub messengera
 • wiedza potrzebna, aby zdać maturę rozszerzoną na: 100%
 • Q&A live co 2-3 tygodnie
 • możliwość zadawania pytań podczas zajęć
 • Bonusowa lekcja: Jak sobie poradzić ze stresem przed maturą
 • 14 dni na zwrot pieniędzy (nawet jeśli przerobileś już część kursu)

Pakiet

Podstawa + Rozszerzenie
1044
897
 • Wszystkie lekcje z obu kursów
 • zadania domowe po każdej lekcji + odpowiedzi
 • ściągi i opracowania matematyczne do matury
 • zestaw wzorów, których nie ma w tablicach maturalnych
 • dostęp do zamkniętej społeczności kursantów
 • możliwość kontaktu poprzez maila lub messengera
 • Transmisje na żywo z możliwością zadawania pytań
 • Bonusowa lekcja: Jak sobie poradzić ze stresem przed maturą
 • 14 dni na zwrot bez zadawania pytań oraz Gwarancja zdania matury podstawowej
Popularne
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Dzięki dołączeniu do uczestników Kursu zyskasz pewność zdania matury, więcej wolnego czasu, spokój umysłu i możliwość swobodnego planowania kierunku studiów, pewność, że korzystasz z najlepszych metod nauki matematyki!

Jeśli opuścisz tę stronę to nic się nie zmieni – dalej będziesz przygotowywał się do matury na swój sposób.

Pamiętaj, cena za pełen kompletny Program dzisiaj wynosi 497 zł za podstawę i 547 zł za rozszerzenie – nigdy nie będzie niższa, ale na pewno wzrośnie.

Do zobaczenia w środku,

© 2020 Skuteczne Korepetycje. Wszelkie prawa zastrzeżone.  Regulamin oraz polityka prywatności.

Już prawie... 70%

Darmowy trening jak zdać egzamin ósmoklasisty na ponad 80%

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach skutecznekorepetycje.com. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera. Administratorem danych osobowych będzie Paulina Miś. Szczegóły: polityka prywatności

Już prawie... 70%

Darmowy trening jak zdać maturę na ponad 80%

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach skutecznekorepetycje.com. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera. Administratorem danych osobowych będzie Paulina Miś. Szczegóły: polityka prywatności

Już prawie... 70%

🔥 Wspólne rozwiązywanie próbnego arkusza do matury z matematyki

🔥 Arkusz próbny do pobrania

🔥 Przydatne wzory, których nie ma w tablicach maturalnych

🔥 Darmowe szkolenie jak zdać poprawkę z matmy bez stresu i korków na ostatnią chwilę

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach skutecznekorepetycje.com. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera. Administratorem danych osobowych będzie Paulina Miś. Szczegóły: polityka prywatności