Kurs Matura Matematyka – VIP

Pakiet VIP

Kurs Przygotowujący do matury z matematyki

Cotygodniowe zajęcia na żywo online

+ Matematyczny Kurs Maturalny online o wartości 347zł GRATIS

Czyli najlepszy możliwy wybór aby perfekcyjnie przygotować się do matury z matematyki na poziomie podstawowym!

Opinie o LEKCJACH W Kursie Maturalnym z matematyki

Co mówią uczestnicy Zajęć grupowych w formie stacjonarnej?

opinie kurs matura online matematyka
opinie kurs matura online matematyka
opinie matematyka kurs matura
matematyka opinie korepetycje matura

Tyle osób nie może się mylić!

Edyta Al-Tawil
Edyta Al-Tawil
2022-09-23
Witam wszystkich Maturzystów! Chcę bardzo ale to bardzo polecić wszystkim kursy Pani Pauliny, to jest strzał w 10 i zapewniam Was, nie zmarnowane pieniądze i czas. Ja dzięki kursowi Ostatnia Deska Ratunku oraz dzięki strategiom strzelania zdałam maturę z matematyki i to na 38%. Dodam, że zdawałam po 28 latach i zaczynałam naukę matematyki od podstaw, tym bardziej mega uznanie dla Pani Pauliny za metody nauczania, za formę, za jakość, za podejście do ucznia, za zaangażowanie, za motywację, stały kontakt, czas dla każdego!!! Powiem więcej - dzięki Pani Paulinie niemożliwe staje się możliwe, a ja jestem tego dowodem. Matematyka była moją piętą Achillesową, przekleństwem. Ale podejście Pani Pauliny i tak skrojony kurs wszystko odmienił. Czy to magia? Zachęcam do odkrycia tej tajemnicy i życzę przyszłym Maturzystom wszystkiego dobrego.
Dominika Spaczyńska
Dominika Spaczyńska
2022-09-09
Jeśli ktoś zastanawia się nad korepetycjami z Panią Pauliną to bardzo polecam! Świetnie wytłumaczone i w prosty sposób,co jest dodatkowym atutem.
Marta Jung
Marta Jung
2022-09-09
Super tłumaczy, zdałam maturę na 64% o wiele więcej niż się spodziewałam. Pokazuje jak łatwo rozwiązać zadania, sposoby,których nie uczą w szkole.
Oliwia Koza
Oliwia Koza
2022-09-09
polecanko giga, pani Paulinka uratowała mi maturkę XD
Izabela
Izabela
2022-09-09
Zdane na 67%, dziękuję to Pani zasługa. Podeszłam do matury 3 lata od ukończenia technikum. Zaczynałam od zera, ucząc się po kolei każdego działu na yt. Polecam strategie strzelania i próbne arkusze przyszłym maturzystom. Lekcje z Panią to czysta przyjemność 😘🥳
Kinga Kondratowicz
Kinga Kondratowicz
2022-08-23
Polecam Panią Paulinę z całego serca! ❤️ Matura zdana z łatwością po przerobieniu kursu, gdzie wcześniej moja wiedza z matematyki była fatalna. Bardzo się cieszę🥰 myślałam, że już nic mi nie pomoże, ale Pani Paulina w tak przyjemny i prosty sposób przekazuje wiedzę, że nauka to przyjemność 😍 polecam każdemu zakupić kurs, to będą najlepiej zainwestowane pieniądze w naukę matematyki ❤️
Sandra Talaga
Sandra Talaga
2022-07-21
Z całego serca polecam każdemu kursy pani Pauliny! Na maturze próbnej z matematyki w styczniu uzyskałam wynik 17%, co trochę mnie załamało. Na szczęście przypadkowo natknęłam się w internecie na Pani kurs, a jego zakup okazał się w strzałem w dziesiątkę. Wszystkie lekcje przerobiłam z ogromną ciekawością i zaangażowaniem, a to wszystko za sprawą sposobu w jaki pani Paulina przekazuje wiedzę. Wcześniej czułam niechęć do tego przedmiotu przez nauczycieli w szkole, a w trakcie kursu naprawdę polubiłam i zrozumiałam matematykę. Na maturze uzyskałam wynik 73%. Jestem bardzo szczęśliwa i przekonana, że gdyby nie ten kurs, to nie udałoby mi się uzyskać aż tak wysokiego wyniku. Jeszcze raz bardzo Pani dziękuję i każdemu, kto zastanawia się, czy warto - zdecydowanie polecam ❤️
Krzysztof Szydłowski
Krzysztof Szydłowski
2022-07-07
Polecam
Marcelina Treider
Marcelina Treider
2022-07-07
Najskuteczniejsze korepetycje! Polecam! Matura zdana za pierwszym razem 💕

Zobacz moje przykładowe lekcje na YouTube

Czy chciałbyś wybrać najlepszą opcję, aby doskonale przygotować się do matury?

Zadaj sobie 3 pytania:

Pytanie#1

1

Chcesz poznać różne łatwiejsze metody rozwiązywania zadań maturalnych  od tych poznanych w szkole?

Pytanie #2

2

Czy chcesz brać udział w regularnych lekcjach online i systematycznie nabywać wiedzy, aby z łatwością zdać maturę z matematyki?

Pytanie #3

3

Chcesz mieć kontakt z nauczycielem i możliwość zapytania go o niezrozumiałe zadanie?

Kto będzie prowadził lekcje?

Z tej strony Paulina Pastuszenko

twórca wielu matematycznych Kursów dla Maturzystów oraz dla Ósmoklasistów, a także m.in.:

 • Wielokrotnie nagradzana stypendystka np. Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego*, Stypendium Prezydenta Miasta, Stypendium Rektora
 • Autorka artykułów w kilku książkach naukowych
 • Wielokrotna prelegentka na ogólnopolskich i międzynarodowych konferencjach naukowych
 • Otrzymany w 2019 roku tytuł Laureata w plebiscycie Orły Edukacji za skuteczne nauczanie matematyki
 • Otrzymany Złoty Laur Edukacji w 2020 roku
 • Twórca kanału na YouTube „Skuteczne Korepetycje” z ponad 1,5 mln wyświetleń filmów
 • Absolwentka wielu rozwijających kursów i szkoleń 
 • Przebiegła w 2020 roku nocny 42. Maraton Warszawski

Od kilkunastu lat zgłębiam wiedzę, badam i testuję różne formy nauczania i sposoby na to, żeby w szybki, logiczny i prosty sposób objaśniać nawet te skomplikowane zagadnienia matematyczne. 

Wciąż poszerzam swoją wiedzę, aby przekazywać Ci matematyczną wiedzę w jak najbardziej przystępny i interesujący sposób.

Zapisz się na cotygodniowe zajęcia grupowe online

Chcesz zacząć się już uczyć?

Jak nauczyć się matematyki by wszystko zrozumieć i logicznie łączyć nową matematyczną wiedzę z tym, co już wiem?

Prawdopodobnie wiesz, że potrzebna jest regularna nauka i systematyczna praca.

Wiesz, że jeśli nic nie zmienisz, w tym co robiłeś  do tej pory, to Twój wynik z matury nie będzie tak wysoki jak możesz osiągnąć.

Wiesz, że musisz nadrobić zaległości i braki wiedzy z wcześniejszych lat edukacji.

Przestań więc siebie oszukiwać!

Przestań ciągle szukać nowych książek i repetytoriów.

W głębi siebie najczęściej wiesz co masz robić lub wiesz gdzie możesz się tego nauczyć.

Tylko systematyczna nauka i ćwiczenie tego, czego się nauczyłeś może rozwiązać Twoje problemy.

Nie masz już tego dosyć?

Naukę ze sprawdzianu na sprawdzian i szybkie zapominanie przyswojonego na chwilę materiału. Ciągłe poprawianie kartkówek i prac klasowych.

Ściągania na sprawdzianach, żeby tylko dostać lepszą ocenę, co nie przekłada się na trwałe zapamiętanie wiedzy.

Jeśli tym razem nie chcesz tylko znowu obłożyć się kolejną porcją wiedzy, ale w końcu NAUCZYĆ SIĘ MATEMATYKI i zrozumieć jak logicznie wykorzystywać ją w życiu, jeśli chcesz efektów, a nie samych tylko słów – zapraszam!

Zadałeś sobie kiedyś pytanie dlaczego tak jest?

Dlaczego często tak trudno jest nauczyć się podstawowych rzeczy z matematyki, aby na tym budować coraz to nową wiedzę i umiejętności?

#1 Masz zaległości z wcześniejszych lat i dlatego nie lubisz matematyki

Wielu uczniów naprawdę polubiło matematykę po Kursie! 

Czy nie uwielbiasz robić czegoś, jeśli wszystko Ci wychodzi i odnosisz w czymś sukcesy?

Tak samo jest z matematyką!

Na Twoją obronę:

Tak, zgadza się – to jak funkcjonuje dzisiejszy system szkolnictwa pozostawia wiele do życzenia, a ścisłemu umysłowi łatwiej przyswoić pewne logiczne zależności. Poza tym szkoły zazwyczaj nie uczą najłatwiejszych metod, nie pokazują sztuczek i skrótów. Tylko czy są to wystarczające wymówki, abyś nie zdał matury z Matematyki na takim poziomie, jaki sobie założyłeś? Czy położysz na szali całą swoją przyszłą edukację i być może zawodową przyszłość, bo przez tyle lat nie zdołałeś się nauczyć matematyki? Chcesz zacząć dorosłe życie mając wybór jaką ścieżką rozwoju podążać, jaki kierunek studiów wybrać, w jakiej pracy się zatrudnić osiągając marzenia, ambicje, doskonaląc się…
1

Łatwe lekcje, podpowiedzi na każdej lekcji jak korzystać ze wzorów, które będziesz miał na maturze. Sprytne sposoby obliczeń, wszystko wytłumaczone jak dla kompletnego laika!
Od podstaw!

Drugi powód przez który Twoje intencje nauki matematyki nie przekładają się na efekty to fakt, że:

2

#2 Nikt nie pokazał Ci prostych sposobów w jaki sposób można się nauczyć nawet najbardziej złożonych rzeczy

Podręczniki i repetytoria często pisane są w taki sposób, że można usnąć przy ich czytaniu lub sięgać po słownik wyrazów obcych aby przetłumaczyć jakąś definicję na zrozumiały język.

Zadania maturalne w niektórych podręcznikach i zbiorach zadań są całkiem innego typu niż te, które występują w arkuszach maturalnych.  

Większość nauczycieli w szkole posługuje się jedynie „podręcznikowymi” metodami rozwiązywania zadań i przytacza nudne, przydługie matematyczne twierdzenia i definicje…

Nie zmienimy przeszłości...

Przez te 2 rzeczy:

 • Zaległości i negatywny stosunek do matematyki
 • i fakt, że nikt nie pokazał Ci prostych sposobów na naukę matematyki
 

pewnie nie raz próbowałeś nauczyć się jakiegoś zakresu materiału i może nawet udało Ci się go zaliczyć na jakąś przyzwoitą ocenę, ale biorąc pod uwagę całkowite zrozumienie matematyki…

i nic się nie zmieniło...

Miesiące i lata mijały dalej, a Ty ciągle „zakuwałeś” kolejną partię materiału i definicji, próbując je jakoś powiązać ze sobą.

Ale zaległości z poprzednich lat... z każdym miesiącem coraz mocniej Ci ciążą...

Ciągle coraz bardziej zauważasz, że masz braki w pewnych podstawowych rzeczach i ciężko opanować Ci jakiś nowy dział. Po pewnym czasie zaległości i braki w wiedzy nawarstwiają się do tego stopnia, że ciężko Ci z tego wyjść Ciężko Ci przyswoić jakąś nową partię materiału, bo pojawiają się w nim „dziwne” zapisy z pierwiastkami, potęgami, funkcjami trygonometrycznymi.

Może już nawet przyłapałeś się na myśli, że kiedyś miałeś chwile, że udawało Ci się regularnie uczyć matematyki, odrabiać zadania domowe i rozumieć aktualny temat, ale później wszystko wróciło do pierwotnego stanu.

Ta droga prowadzi w dół. Do miejsca, w którym nie tylko przestajesz się uczyć nowych zagadnień, ale nawet nie masz ochoty z niczyją pomocą nadrobić braków, które się  nagromadziły. Tracisz wiarę w swój sukces.

Zmień to - TERAZ!

Jeśli jeszcze nie opanowałeś matematyki do takiego stopnia, aby zdać maturę na miarę swoich wyznaczonych celów, czasu jest coraz mniej! Każdy tydzień zwlekania z decyzją, oddala Cię od Twojego celu jakim jest nauczenie się matematyki tak, aby zdanie matury na jakikolwiek wymarzony przez Ciebie poziom nie było żadnym problemem.

Usystematyzuj swoją naukę! Zobacz, że matematyka jest łatwa do nauczenia!

Naucz się od podstaw wykonywać najprostsze działania, poznaj jak rozróżnić liczby naturalne od całkowitych, pierwsze od złożonych, odwrotne od przeciwnych. Tylko mając tak solidne podstawowe fundamenty matematycznej wiedzy możesz zacząć z łatwością dokładać kolejne cegiełki z bardziej złożonych zagadnień. Zrozumiesz logiczne, matematyczne zasady, które będziesz mógł wykorzystać w dorosłym życiu – nie tylko na maturze!

Taki jest prawdziwy cel Kursu i po to został stworzony.

Jeśli więc te efekty brzmią jak coś dla Ciebie, zapraszam po szczegóły:

Co zawiera pakiet VIP
cotygodniowe spotkania live +
Matematyczny Kurs Maturalny?

Bierzesz udział w cotygodniowych 1,5h lekcjach online prowadzonych na żywo, w których nabywasz wiedzę z kolejnych matematycznych tematów, tak aby do końca kwietnia 2021 roku być perfekcyjnie przygotowany do Matury z Matematyki.

Dodatkowo w prezencie ode mnie otrzymujesz dostęp do Matematycznego Kursu Maturalnego – 100 lekcji na tak długo, jak trwa nasza wspólna nauka czyli aż do samej matury. 

1) Cotygodniowe spotkania na żywo - online
spotykamy się w każdy wtorek o 17.30

Dlaczego warto?

2) Otrzymujesz dostęp do pełnej wersji Matematycznego Kursu Maturalnego online (gratis)

czyli aż do 100 lekcji24h/dobę przez 300 dni!
Co dzięki temu zyskujesz?

3) Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku

Co Ci to daje?

Chciałbyś:

 • rozumieć treści maturalnych poleceń,
 • nauczyć się rozróżniać funkcje,
 • błyskawicznie szkicować wykresy funkcji,
 • pojąć jak oblicza się logarytmy,
 • obliczać pierwiastki równań,
 • nauczyć się korzystać z tablic maturalnych,
 • bezbłędnie odczytywać własności funkcji z wykresu…

Żaden problem.

Chciałbyś bez zmuszania się siadać do matematyki i bez trudu rozwiązywać zadania maturalne?

Żaden problem.

Chciałbyś w końcu umieć rozwiązywać zadania z potęgami i pierwiastkami?

Żaden problem.

Jak od środka wyglądają nasze zajęcia oraz Matematyczny Kurs Maturalny, do którego dostęp otrzymujesz gratis?

Jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądają nasze zajęcia – wyślij mi mail z zapytaniem. Podam Ci wtedy link do naszej przykładowej lekcji.

Gdy na dole tej strony zapiszesz się do Kursu, to od razu po zaksięgowaniu Twojej płatności otrzymasz e-mail z potwierdzeniem, że dołączyłeś do grona uczestników wraz z linkiem dającym dostęp do Matematycznego Kursu Maturalnego na tej specjalnej platformie. Pamiętaj, że możesz również wypróbować wersję DEMO kursu, która jest całkowicie bezpłatna!

Do platformy kursu możesz logować się kiedy tylko zechcesz – 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. Wszystkie filmiki i materiały możesz przerabiać i oglądać tyle razy ile zechcesz.

W prawym górnym rogu w panelu kursu możesz odhaczać wykonane lekcje, dzięki czemu wiesz ile lekcji kursu zostało Ci jeszcze do wykonania.

Zawsze przerabiasz więc wiedzę na kursie od podstaw, po kolei ucząc się bardziej złożonych zagadnień.

Nie potrzebujesz dostępu do całego Kursu? Zobacz do jakich interesujących Cię modułów możesz mieć dostęp:

Oto czego się dowiesz w poszczególnych modułach kursu:

Kurs Maturalny zajmie Ci stosunkowo niewiele czasu

Pomyśl tylko ile godzin matematyki w szkole poświęca się na przerobienie takiej ilości materiału? Zastanawiałeś się kiedyś nad tym? Przyjmując, że tygodniowo masz w szkole 4 lekcje matematyki, to w ciągu całego roku szkolnego poświęcisz na samą tylko naukę matematyki (nie licząc czasu poświęconego w domu) ponad 120 godzin. Razy 3 lub 4 lata szkoły średniej daje to imponujący wynik 360 lub nawet 480 godzin nauki matematyki jedynie w szkole! A fakultety i zajęcia dodatkowe?

Kurs wielokrotnie oszczędza Twój czas, bo same lekcje trwają od kilkunastu minut do 1,5h, co daje łącznie ponad 60 godzin filmów. Jeśli dodać do tego czas naszych lekcji na żywo to uzbiera się łącznie około 100 godzin. Pomyśl 100 godzin zamiast 480 oznacza, że już prawie pięciokrotnie oszczędzasz czas!

Co więcej, przerabiasz go kiedy chcesz i możesz wielokrotnie wracać do wybranego przez siebie materiału

ponadto...

Swoje postępy i wykonane zadania możesz zaznaczać na platformie kursu, co pomoże Ci zapamiętać, czy przerobiłeś dany temat 🙂 

Ale że nic nie zastąpi kontaktu z drugim człowiekiem, to żeby na wszystkich polach wesprzeć Cię podczas przerabiania Kursu otrzymujesz jeszcze jedną rzecz:

Forma wsparcia -
aktywna tajna grupa na Facebooku

Dostęp do tajnej i przeznaczonej TYLKO i WYŁĄCZNIE dla uczestników Matematycznego Kursu Maturalnego  grupy na Facebooku.

Tam znajdziesz odpowiedzi na różne pytania, które mogą Ci się nasunąć w trakcie przerabiania zadań.

Masz pytanie, potrzebujesz rady? Pytaj śmiało!

Chciałbyś podzielić się czymś co zauważyłeś w kursie, co Cię zainspirowało, dało do myślenia, masz nowy sposób wykonania zadania? Nie bój się, wrzucaj śmiało!

Może chciałbyś poznać kogoś osobiście? Spytaj kto jest z Twojego miasta, albo kto interesuje się/robi, to co Ty.

Do samego Kursu masz dostęp przez 10 miesięcy. Gdybyś jednak po tym okresie chciał utrzymywać dostęp do platformy, społeczności i wszystkiego co niesie ze sobą Kurs Maturalny, to możesz go zawsze bez problemu przedłużyć o rok za zaledwie 1/5 jego ceny.

No właśnie… ceny.

Ile to wszystko kosztuje?

Godzina korepetycji z matematyki na poziomie maturalnym w mieście średniej wielkości to koszt około 60zł. Aby przerobić całą wiedzę zawartą w Matematycznym Kursie Maturalnym potrzebowałbyś co najmniej 100 godzin spotkań, co daje koszt ok. 6 000zł.

Samo opracowanie materiałów i pomocy naukowych, ułożenie zadań, zaprojektowanie szkieletu kursu i scenariuszy lekcji kosztowało około 10 000 zł i 3 lata pracy.

To sama tylko wiedza.

Zaprojektowanie i stworzenie Kursu i narzędzi, 
które są w nim zawarte to koszt około 15 000 zł.

To same tylko narzędzia.

Z kolei metody nauczania jakimi się posługuję, czyli techniki ułatwiające zapamiętywanie i łączenie faktów, opracowane „ściągi”, system powtórek – jest nie do wycenienia.

Dlatego pozwól, że spytam:

Ile dla Ciebie osobiście jest warte zrozumienie matematyki i zdanie egzaminu maturalnego na ustalonym przez siebie poziomie?

 • Ile do tej pory straciłeś już czasu, pieniędzy i nerwów przez brak odpowiednich narzędzi do nauki?
 • Ilu korepetytorów odwiedziłeś i ile lekcji z matematyki przesiedziałeś w ławce nie rozumiejąc nowego tematu?

Na jakim poziomie teraz, BYŁOBY Twoje zrozumienie matematyki, gdybyś kurs zaczął przerabiać już kilka miesięcy temu, nadrabiając wszystkie zaległości z wiedzy?

 • Ile więcej byś teraz potrafił zrozumieć na lekcji w szkole i o ile lepiej pisałbyś próbne matury z matematyki?
 • Jak wyglądałaby Twoja ocena z matematyki, gdybyś podjął decyzję o uczestnictwie w Kursie pół roku temu?
 • Jak spokojnie przystępowałbyś do matur próbnych, mając przyswojoną taką dawkę wiedzy?
 • Gdybyś jednak miał na tym wszystkim położyć metkę z ceną, to ile to by było?

Jaka kwota przychodzi Ci pierwsza do głowy?

Jeśli wiesz jaką cenę mają dobre kursy edukacyjne z zajęciami na żywo, to może przychodzą Ci na myśl duże kwoty.

Dlatego gdybyś chciał kupić każdy element Kursu osobno, to cennik kształtowałby się następująco:

 • Cotygodniowe zajęcia na żywo przygotowujące do Matury z Matematyki 2 500 zł
 • Uporządkowana w spójny proces nauki i przekuta w filmy wideo wiedza z zakresu szkoły średniej, gimnazjum a czasami nawet ze szkoły podstawowej 1 500 zł
 • 10-miesięczny dostęp do platformy internetowej ze wszystkimi narzędziami, pozwalającymi Ci śledzić postępy – 500 zł.
 • 10-miesięczny dostęp do zamkniętej dedykowanej społeczności na Facebooku 300 zł
 • Pomoce naukowe, opracowania, ściągi – 400 zł

Jednak moim celem jest, aby Kurs Maturalny do 2030 r. ukończyło pięćdziesiąt tysięcy osób, a certyfikat jego ukończenia stał się pewnikiem, że zda się maturę na przyzwoitym poziomie.

Wiem jednak, że nie osiągnę tej wizji jeśli będę wyceniać Kurs czy to przez koszt jego stworzenia, wartość którą może wnieść do Twojego życia czy nawet rynkową sumę cen jego elementów (5 200 zł).

Dlatego chciałam Tobie zaoferować uczestnictwo w Kursie Maturalnym  ze wszystkimi jego elementami wypisanymi na tej stronie za miesięczną inwestycję

180 zł

Możliwa jest płatność w ratach, miesięczny koszt to 180 zł, płatne przez 7 miesięcy.

Możliwa jest również płatność jednorazowa 1080zł. Płacąc jednorazowo oszczędzasz równowartość miesięcznej opłaty – 180 zł.

Jeśli więc chcesz dołączyć do grona osób, które od zaraz zaczną zgłębiać matematyczną wiedzę, Kliknij w przycisk poniżej:

Gdybyś miał wątpliwości czy warto...

Widziałeś z czego składa się Matematyczny Kurs Maturalny, czego się w nim dowiesz, co Ci da, masz gwarancję efektów… ale to pewnie nie zmieni tego, że i tak możesz – i masz do tego pełne prawo – zastanawiać się jak to będzie w środku? Czy na pewno warto?

Jest tylko jeden sposób, by się przekonać:

Musisz się przekonać osobiście!

Dlatego zapisz się na Kurs i opłać go teraz, żeby natychmiast uzyskać dostęp do środka.

Jeśli po ukończonym Kursie nie zdasz Matury i uznasz, że Twoim zdaniem wiedza zawarta w Kursie nie pozwoliła Ci zdać matury – śmiało napisz do mnie w ciągu 14 dni od opublikowania wyników z matur na adres paulina@skutecznekorepetycje.com z wypełnionym oświadczeniem z żądaniem zwrotu pieniędzy.

Wystarczy jeden Twój email, a bez żadnych pytań otrzymasz całą zapłaconą kwotę z powrotem jakby nic się nie stało.

Układ jest prosty: zapisz się teraz, a jeśli efekty będą niezadowalające – otrzymasz pełny zwrot zapłaconej kwoty.

Najczęściej zadawane pytania:

Jak Ci to brzmi?

Mam nadzieję, że dobrze, bo nie ryzykujesz zupełnie niczego.

Mając taką gwarancję stracić możesz tylko w jednym wypadku – nie robiąc teraz nic lub czekając na później.

Więc jeśli czujesz, że stać Cię na więcej, że chcesz w pełni zrozumieć matematykę i solidnie przygotować się do matury z matematyki wciśnij teraz jeden przycisk poniżej, opłać swoje zamówienie i rozpocznij ze mną podróż po te efekty.

Podróż w jedyny sposób, który te efekty prawdziwie gwarantuje, a nie tylko o nich opowiada:

Do zobaczenia w Kursie!:)